امروز پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

آرشیو کلی اخبار
آرشیو کلی اخبار
حوادث

نتایج 1 - 10 از 94

اخبار/حوادث
  روز گذشته هواپیمای فالکن 20 متعلق به سازمان هواپیمایی کشوری در چند مایلی جزیره کیش سقوط کرد.هواپیمای فالکن 20 سازمان هواپیمایی کشوری برای آزمایش و کنترل تجهیزات فرودگاهی  مورد استفاده قرار می گرفت.این هواپیما محصول شرکت "داسو" فرانسه بوده و یک هواپیمای کوتاه برد با حداکثر ظرفیت 14 نفر است. گروه های امدادی مشغول پیدا کردن لاشه هواپیما و سرنوشت سرنشینان آن هستند.هر چهار سرنشين هواپيماي فالكن 20 جان باختند  معاون استاندارد پرواز سازمان هواپيمايي كشوري از ادامه جستجوها براي يافتن جان باختگان هواپيماي كوچك فالكن 20 خبرداد.
سه شنبه, 13 اسفند 1392 | آبازدید 199
اخبار/حوادث
  صبح امروز در ساعت 9:46 دقیقه زلزله ای با قدرت چهار و سه دهم ریشتر در 16 کیلومتری عمق زمین ، جزیره کیش و جزایر اطراف را لرزانید شدت این زمین لرزه به حدی بود که مردم کیش از منازل و محل کار خود بیرون آمدند و لحظاتی را در خیابان سپری کردند.      به حمد الله این زمین لرزه خسارت جانی و مالی در بر نداشت. پس لرزه دوم نیز حوالی ساعت 12 ظهر با بزرگی پنج ریشتر در اعماق 10 کیلومتری جزیره کیش را  لرزاند.  
پنجشنبه, 19 دی 1392 | آبازدید 115
اخبار/حوادث
  حادثه ای که به خیرگذشت دانش اموزان مدرسه ای درکیش از یک حادثه رانندگی جان سالم بدر بردند. هشت دانش آموز دوره ابتدایی مدرسه غیرانتفاعی ،هفت صبح امروز سواربرمینی بوس /درحال رفتن به مدرسه بودند که به ناگاه خودروشان به جدول کنار خیابان برخورد کرد و واژگون شد. راننده مینی بوس بلافاصله با اورژانس تماس گرفت وگروههای اورژانس همگی دانش آموزان را به بیمارستان این جزیره منتقل کردند. یکی از والدین دانش آموزان گفت:دراین حادثه  فقط دو دانش آموز ، جراحت سطح پیدا کردند. سرگرد ربیعی زاده فرمانده راهنمایی و رانندگی کیش گفت: از کنار این حادثه به راحتی عبورنخواهیم کرد و اگر راننده مقصر شناخته شود.پروانه رانندگی او را برای مدرسه لغو خواهیم کرد. علاوه بر این از راننده دوباره تست سلامت خواهیم گرفت تا از وضعیت فعلی اش مطلع شویم. یوسفی معاون آموزش وپرورش کیش به نقل از اظهارات یکی از دانش اموزان گفت:راننده به سرعت رانندگی می کرد.شاید هم شیطنت دانش آموزان حواس راننده را لحظه ای پرت کرده باشد.بهرحال، پلیس بزودی علت حادثه را مشخص خواهدکرد. تابلوهای سرعت، حداکثر سرعت رادرمحل حادثه واژگونی مینی بوس ، شصت کیلومتر نشان می دهند. والدین که سراسیمه به بیمارستان آمده بودند،فرزندانشان را به توصیه پزشک اورژانس به خانه بردند تا بیست وچهار ساعت تحت نظر باشند.
سه شنبه, 26 آذر 1392 | آبازدید 113
اخبار/حوادث
  بارش تگرگ در شهرستان پارسیان یک میلیارد ریال به محصولات کشاورزی این شهرستان خسارت زد. دلدار مدیر جهاد کشاورزی پارسیان گفت : در این بارش 30 هکتار از مزارع تنباکو و 70 هکتار از مزارع گندم و جو بین 10 تا 40 درصد خسارت دید . سیصد هکتار از زمینهای کشاورزی پارسیان به کشت تنباکو و 800 هکتار به گندم و جو اختصاص دارد. بارش تگرگ روز یکشنبه در شهرستان پارسیان حدود سه ساعت ادامه داشت.  
دوشنبه, 19 فروردين 1392 | آبازدید 268
اخبار/حوادث
  جزیره کیش صبح امروز لرزید. بنا بر اعلام لرزه نگاری مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران  زمین لرزه ای به بزرگی 3 و 4 دهم در مقیاس ریشتر ساعت 5 و 29 دقیقه  و 40 ثانیه صبح امروز جزیره کیش را لرزاند. مرکز این زمین لرزه در 26 و 62 صدم عرض جغرافیایی 53 و 89 صدم طول جغرافیایی ثبت شده است . کارشناس لرزه نگاری  مرکز ژئوفيزيک  دانشگاه تهران که از گفتن نام خود امتناع کرد کانون این زمین لرزه را ، 21 کیلومتری جزیره کیش خواند و افزود: به دلیل نزدیکی کانون زلزله ، اهالی کیش صبح امروز شاهد تکان شدیدی بودند و گمانها بر این است که شدت زلزله بیشتر بوده است. وی افزود : اطلاعات کامل این زمین لرزه روی پایگاه اینترنتی مرکز لرزه نگاری قرار دارد. جزیره کیش در جنوب کشورمان روی خط زلزله قرار گرفته است و صدها سال پیش به علت زلزله شدید کاملا ویران شده بود.          
چهارشنبه, 11 بهمن 1391 | آبازدید 332
اخبار/حوادث
  کشف حدود دو تن حشیش در بندرلنگه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه هزار و 940 کیلوگرم حشیش کشف کردند.جانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت : مواد مخدر در یک اقدام اطلاعاتی با همکاری مأموران انتظامی استان فارس از یک دستگاه خودرو بدون پلاک در یک انبار رها شده بدست آمد .سرهنگ دادستانی افزود : تلاش برای شناسایی و دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد.  
شنبه, 07 بهمن 1391 | آبازدید 160
اخبار/حوادث
سد و بندهای شهرستان سیریک در پی بارندگی در پی بارندگی های روزهای اخیر در شهرستان سیریک 15 سد و 1700 بند و بندسار آبگیری شد . رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیریک گفت : بارندگیهای روزهای پنج شنبه و جمعه سبب شد بیش از 10 میلیون متر مکعب آب ذخیره شود . شعبانی افزود : جلوگیری از هدر رفت آبها ، جلوگیری از فرسایش خاک ، کمک به تقویت سفره های آب زیرزمینی و بهبود و توسعه فضاهای سبز و جنگل های خودرو از مهمترین مزیت احداث سد و بندو بندسار است.  
دوشنبه, 25 دی 1391 | آبازدید 245
اخبار/حوادث
        بازگشت گداي ميليونر به كيش گداي ميليونر كه دو هفته پيش توسط ماموران كلانتري كيش دستگير و از جزيره كيش طرد شده بود، بار ديگر به كيش بازگشت و توسط ماموران كلانتري مركزي كيش دستگير شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرگرد "سعيد رأفت" رييس كلانتري مركزي كيش با اعلام اين خبر افزود: حدود دو هفته گذشته ، در پي گشت زني مامورين اين كلانتري در سطح حوزه استحفاظي فردي به هويت معلوم به دليل ولگردي و تكدي گري دستگير و به كلانتري دلالت داده شد كه در اين خصوص پرونده اي تشكيل و اقدامات قانوني صورت گرفت. "رأفت" يادآور شد: فرد دستگير شده 56 سال سن داشت و تحت عنوان اينكه بعلت بيماري لاعلاج قصد عزيمت به يكي از شهر هاي زيارتي عراق براي زيارت و درمان دارم، از احساس همشهريان سوء استفاده و مبالغ قابل توجهي از مردم دريافت كرده بود. سرگرد "سعيد رأفت" افزود: اين فرد پس از تشكيل پرونده قضايي و رسيدگي به پرونده از جزيره كيش طرد شد ، ولي روز گذشته ماموران اين كلانتري اين متكدي را بار ديگر در سطح جزيره كيش مشاهده كرده كه بلافاصله دستگير و به كلانتري دلالت گرديد. رييس كلانتري 11 كيش در پايان به شهروندان و مسافران و گردشگران توصيه كرد كه در صورت مشاهده افراد ولگرد، متكدي و يا افراد مظنون مراتب را بلافاصله به مركز فوريتهاي پليسي 110 گزارش دهند.
يكشنبه, 24 دی 1391 | آبازدید 197
اخبار/حوادث
  رييس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي ويژه كيش از كشف بيش از يك تن سيم و كابل برق مسروقه با تلاش ماموران اين پليس خبر داد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، رييس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي ويژه كيش با اعلام اين خبر افزود: در پي اخبار و اطلاعات واصله مبني بر دپو کردن سيم کابل مسروقه در يكي از شهرک هاي کارگاهي، بلافاصله ماموران پليس آگاهي با هماهنگي مقام قضائي به محل اعزام شدند. "مروتي" اضافه كرد: در بازرسي از محوطه کارگاه و انبار مقدار قابل توجي سيم کابل برق مسي و سيم مخابرات، كه بيش از يک تن بود، کشف و ضبط گرديد. رييس آگاهي كيش ادامه داد: در بازرسي هاي بعدي ماموران پليس آگاهي نيز تعدادي کولر گازي و اسپيلت که پنجره و جداره هاي آن از هم جدا شده و تعداد زيادي شيرآلات ساختمان ، يک دستگاه موتور شارژي ، يک دستگاه دوچرخه کوچک ، يک عدد کپسول گاز و دو دستگاه ماشين چمن زني کشف و ضبط شد. سرگرد "مروتي" تصريح كرد: در اين رابطه متهم به هويت معلوم که قبلاً نيز سابقه خريد و فروش اموال مسروقه داشته دستگير و جهت انجام تحقيقات تخصصي به پليس آگاهي دلالت شد. رييس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي ويژه كيش در پايان يادآور شد: تلاش ماموران اين پليس در جهت شناسايي مالکان و محل هاي سرقت كماكان ادامه دارد
جمعه, 22 دی 1391 | آبازدید 108
اخبار/حوادث
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت : در نه ماه نخست امسال 55 تن و 828 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف شد. سردار محمدی یگانه در نشست خبری در بندر عباس افزود : در این مدت 152 باند مواد مخدر متلاشی و 690 دستگاه خودرو و 53 قبضه اسلحه کشف و ضبط شد. وی گفت : در این رابطه 3 هزار و 295 نفر دستگیر شدند. فرمانده انتظامی هرمزگان افزود : در نه ماه نخست امسال ، همچنین بیش از 6 میلیون لیتر گازوئیل قاچاق در استان کشف شد. سردار محمدی یگانه گفت : در این رابطه 739 نفر دستگیر ، 697 دستگاه خودرو و 29 شناور توقیف شد. وی گفت: تصادفات منجر به فوت نیز دراستان با کاهش 3/3 درصدی به 315 نفر رسید. سردار یگانه افزود : از 639 فقره تصادف درون شهری ، 40 درصد به موتورسواران اختصاص دارد.  
جمعه, 22 دی 1391 | آبازدید 92

صفحه 1 از 10