جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

468نفر کمپین 'نه به تصادف های جاده ای' در کیش را امضا کردند. - نمایش محتوای خبر

 

 

468نفر کمپین 'نه به تصادف های جاده ای' در کیش را امضا کردند.

468نفر کمپین 'نه به تصادف های جاده ای' در کیش را امضا کردند.

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اجتماعی

همزمان با آغاز اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای نیز در کیش آغاز شد که تا چهارم فروردین ماه 468 نفر آن را امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سرپرست اداره هلال احمر کیش با بیان اینکه بسیاری از حوادث خطرناک ناشی از رفتارهای انسانی است گفت : از جمله این رفتارها نبستن کمربند ایمنی و سرعت غیر مجاز در رانندگی است که رعایت نکردن آنها خسارت جانی و مالی بدنبال دارد.

حبیب درگاهی اظهار کرد : با توجه به اینکه انسان اشرف مخلوقات است و باید بر اساس عقل و اندیشه امور خود را پیش ببرد ، نباید بر اثر یک بی توجهی زندگی انسان ها با خطر روبرو شود .

سرپرست هلال احمرکیش ایام تعطیلات نوروزی را مناسب برای سفر و دور هم بودن در کنار خانواده عنوان کرد و افزود : با بی احتیاطی های ساده نباید این ایام را به کام خود و دیگران تلخ کنیم .

وی گفت :سازمان جوانان هلال احمر برای ترویج فرهنگ صحیح رانندگی اقدام به راه اندازی کمپین 'نه به تصادفات جاده ای ' با شعار'بی گدار به جاده نزنیم ،ظریف برانیم ' کرده و میثاق نامه ای تهیه و در پایگاه های هلال احمر قرار داده است تا رانندگان با تائید وامضای این میثاق نامه به این کمپین بیپوندند.

درگاهی گفت : در پایگاه های هلال احمر کیش نیز این کمپین راه اندازی شده و تا چهارم فروردین ماه 468 نفر این میثاق نامه را امضا کرده اند .

کمپین ملی 'نه به تصادفات جاده ای' با شعار 'بی گدار به جاده نزنیم و ظریف برانیم' با دعوت از مردم برای پیوستن به آن، در صدد کاهش هرچه بیشتر سوانح جاده ای و پیشگیری از تبعات خانوادگی، درمانی، اقتصادی، اجتماعی این معضل است.