جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

۳۱ خرداد آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل - نمایش محتوای خبر

 

 

۳۱ خرداد آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی مشاغل

رئیس اداره امور مالیاتی کیش گفت: مودیان مالیاتی بخش مشاغل تا پایان خرداد امسال مهلت دارند نسبت به تنظیم و ارسال الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی عملکرد ۱۳۹۷ اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حميدرضا منتظري با بیان این که برخورداری از هر نوع تسهیلات و معافیت‌های مالیاتی، منوط به ارائه الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی است، افزود: فعالان اقتصادی به منظور بهره مندی از مشوق‌های قانونی و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه کنند.
به گفته وی، تاكنون در حدود 70 درصد موديان مالياتي براي تكميل اظهارنامه مالياتي خود اقدام كرده اند.
رئیس اداره امور مالیاتی کیش گفت: نسخه اینترنتی نرم افزار اظهارنامه‌های مالیاتی در پایگاه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی WWW.TAX.GOV.IR در دسترس فعالان اقتصادی و صاحبان مشاغل قرار دارد و همکاران این اداره هم امروز و فردا به طور یکسره تا ساعت 24 آماده راهنمایی مودیان مالیاتی است.

حميدرضا منتظري افزود: قانون گذار با توجه به اينكه آخرين مهلت تسليم اظهارنامه مالياتي در خرداد 97 به روز جمعه منتهي شده اولين روز تيرماه را نيز براي دريافت و ثبت اظهارنامه مالياتي موديان جامانده از اين طرح در نظر گرفته است اما موديان اين امر را به ساعات پاياني موكول نكنند.