جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

یک ماه با تنیس خاکی در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

یک ماه با تنیس خاکی در کیش

یک ماه با تنیس خاکی در کیش

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش از برگزاری مسابقات تنیس ساحلی و تنیس جانبازان و معلولان در بهمن امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، محمد تقی امیری خراسانی با بیان اینکه زیرساخت‌های ورزشی درکنار امکانات اقامتی کیش را به گزینه‌ای کم نظیر برای میزبانی از مسابقات و اردو‌های تدارکاتی تیم‌های داخلی و خارجی تبدیل کرده است، گفت: از ابتدای بهمن امسال ۵ دوره رقابت تنیس ملی و بین المللی در کیش برگزار می‌شود.

وی افزود: این ۵ رویداد ورزشی باعنوان " یک ماه باتنیس خاکی در کیش " فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های خوب جزیره در زمینه گردشگری ورزشی و همچنین جذب سرمایه گذاران علاقمند به فعالیت اقتصادی درجزیره کیش است.

امیری خراسانی گفت: مسابقات ملی تنیس جام حذفی بانوان و آقایان، مسابقات بین المللی جوانان (ITF)، تنیس ساحلی و تنیس با ویلچیر  (ویژه جانبازان و معلولان) ۵ دوره رقابت‌هایی هستند که از اول بهمن در کیش آغاز شده و تا یک ماه ادامه خواهند داشت.

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش افزود: رقابت‌های تنیس ساحلی و تنیس با ویلچیر (ویژه جانبازان و معلولان) دو رویداد ورزشی مهم است که امسال و برای نخستین بار در جزیره کیش برگزارمی شوند.

امیری خراسانی با اشاره به سیاست‌های سازمان منطقه آزاد کیش در راستای رونق گردشگری ورزشی، گفت: در این مسابقات که با رعایت کامل ضوابط بهداشتی برگزار می شود بیش از ۸۰۰ ورزشکار، مربی، کارشناس و مسئولان تیم‌های ورزشی به جزیره کیش سفر خواهند کرد و فرصت مناسبی برای رونق گردشگری منطقه ایجاد می‌شود.

مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش گفت: میزبانی کیش برای مسابقات بین المللی جوانان (ITF) درتقویم فدراسیون جهانی تنیس نیز ثبت شده است و ورزشکاران خارجی و داخلی علاقمند به شرکت در این مسابقات می توانند از طریق درگاه اینترنتی فدراسیون جهانی تنیس برای حضور درمسابقات جزیره کیش نام نویسی کنند.