جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

یوم الله ۱۳ آبان حماسه بزرگ تاریخ درخشان انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

یوم الله ۱۳ آبان حماسه بزرگ تاریخ درخشان انقلاب اسلامی

یوم الله ۱۳ آبان حماسه بزرگ تاریخ درخشان انقلاب اسلامی

مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: یوم الله ۱۳ آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی از حماسه‌های بزرگ تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، در پیام غلامحسین مظفری به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
یوم الله ۱۳ آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی؛ تسخیر لانه جاسوسی، تبعید حضرت امام خمینی (ره) و روز دانش‌آموز از حماسه‌های بزرگ  تاریخ درخشان انقلاب اسلامی است. امسال این مناسبت ملی با سالروز ولادت پیام آور نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) نیز مقارن شده است.
۱۳ آبان روز گرامیداشت فرهنگ استکبار ستیزی و مقابله با حاکمان زر و زور و فرصت ارزشمند پاسداشت شجاعت دانش آموزان غیرتمندی است که در راه عقیده خویش تاپای جان در برابر مستکبران و زورگویان ایستادند.
خداوند را شاکریم که امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگر شاهد نقش‌آفرینی جوانان توانمند و بلند همتی است که با هوشمندی و تلاش مضاعف در عرصه‌های مختلف دستاورد‌های ارزشمندی کسب کرده و آینده‌ای بسیار روشن را برای ملت عزتمند ایران نوید می‌دهند.
درپایان با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی دانش آموزان شهید کشورمان، این روز را به دانش آموزان و دانشجویان عزیز جزیره زیبای کیش تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال سربلندی و سعادت این جهادگران عرصه علم ودانش را در سنگر تعلیم و تربیت خواستارم.