رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

یاس دشمنان ملت ایران از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان - نمایش محتوای خبر

 

 

یاس دشمنان ملت ایران از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

یاس دشمنان ملت ایران از حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:حضور مردم در راهپیمایی سیزدهم آبان، دشمنان ملت ایران را مایوس کرد.

به گزارش خبر گزاري صدا و سيما مركز كيش، فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در مراسم راهپيمايي سيزدهم آبان در کيش گفت: دشمنان ملت ايران ، اين مراسم را رصد مي کنند اما دشمنان ايران بدانند که ملت ايران هميشه در صحنه ايستاده است و با استکبار جهاني مبارزه مي کند.
سردار تنگسيري با اشاره به دشمني هاي استکبار جهاني با ملت ايران گفت:امريکا در ماجراي تبعيد امام ، کودتاي سال سي و دو ، کشتار دانش آموزان و دانشجويان  و جنگ تحميلي نقش موثري داشت  و اگر مردم ما فرياد استکبار ستيزي سر مي دهند ، دليل آن ظلم ها و جنايت هاي امريکاست.
وي از دانش آموزان و دانشجويان خواست با مطالعه ي تاريخ معاصر ، به جنايت امريکا در حق ملتهاي مظلوم جهان پي ببرند.
سردار تنگسيري با بيان اينکه تاريخ امريکا ، سراسر ظلم و جنايت در حق ملتهاست اظهار داشت: کشوري که از حقوق بشر دم مي زند در کشورهاي ويتنام ، کره ، ژاپن ، عراق و خاورميانه ، ملتهاي مظلوم را به خاک و خون کشيد.
فرمانده نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي  با اشاره به ظلم هاي امريکا در حق ملت ايران گفت: امريکا در چهل سال گذشته با تحريم هاي ظالمانه سعي کرده ملت ايران را به زانو در بياورد و اگر مردم ما فرياد استکبار ستيزي سر مي دهند به علت همين ظلم ها و جنايت هاست.
وي فعاليت هاي هسته اي کشورمان را صلح آميز خواند و گفت: جوانان ما با بومي سازي دانش هسته اي پيشرفت هاي خوبي در اين زمينه داشته انداما استکبار جهاني با بهانه هاي مختلف در اين مسير سنگ اندازي کرده است.
سردار تنگسيري افزود:حتي اگر کشور ما انرژي هسته اي را تعطيل کند امريکا راضي نخواهد شد و زياده طلبي هاي امريکا پايان ناپذير است.
وي با بيان اينکه امروز تکليف ما ايستادگي در مقابل استکبار جهاني است گفت: حتي ملتهاي منطقه به ايستادگي ايران در مقابل استکبار جهاني افتخار مي کنند که موجب عزت و سربلندي ملت ايران است  .
سردار تنگسيري حضور امريکا در خليج فارس را تهديد کننده ي امنيت اين منطقه دانست و گفت: نيروي دريايي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از آبهاي خليج فارس حفاظت مي کند و با به روز رساني امکانات و تجهيزات ، روز به روز قوي تر مي شود و براي مقابله با هر تهديدي آماده است.