سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

گام دوم انقلاب - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

گام دوم انقلاب

تهیه کننده و تدوینگر: یزدان قاسمی فلاورجانی

نویسنده و مجری: مهدی رشیدیان

صدابردار: حمید پورغلامحسینی

تصویربرداران: احمدمرادی،مهدی روحی،کامبیزحسین زاده

این برنامه به مدت 25 دقیقه در راستای بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه دوم انقلاب در سیمای مرکز کیش تولید و پخش می شود.

این برنامه در هفت راهبرد «علم و پژوهش»، «معنویت و اخلاق»، «خودکفایی اقتصادی»، «عدالت و مبارزره بافساد»، «استقلال و آزادی»، «عزت ملی، روابط خارجی، مرز بندی با دشمن» و «سبک زندگی» به منظور تبیین و تشریح موارد با بیان کارشناسان مرتبط تولید و مطرح می شود..

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سرگذاشت و قدم به دهه ی پنجم حیات خود نهاد که اگر چه دشمنان مستکبرش گمان های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان امیدوارانه آن را در گذر از چالش و به دست آوردن پیشرفت های خیره کننده همواره سربلند دیده اند.

درچنین نقطه ی عطفی،رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور (بیانیه ی گام انقلاب)و برای ادامه ی این راه روشن ، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه ی گذشته پرداخته  و توصیه های اساسی به منظور ( جهاد بزرگ این ساختن ایران اسلامی بزرگ) ارائه فرموده اند.

بیانیه ( گام دوم انقلاب) تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران وبه ویژه جوانان که به مثابه منشوری برای (دومین مرحله ی خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی)را رقم خواهد زد.

این گام دوم انقلاب را (به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی ارواحنا فداه هست)نزدیک خواهد کرد.

این برنامه روزهای یکشنبه ساعت 18:00 و بازپخش آن پنجشنبه 13:30 از سیمای مرکزکیش پخش می شود

سال تولید: زمستان 98