سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

کیفیت بسیار بالا میزبانی نیروی دریایی ارتش در جزیره کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

کیفیت بسیار بالا میزبانی نیروی دریایی ارتش در جزیره کیش

کیفیت بسیار بالا میزبانی نیروی دریایی ارتش در جزیره کیش

مربی تیم غواصی چین گفت: کيفيت بالاي مسابقات نيروي دريايي ارتش هاي جهان ما را شگفت زده کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش و به نقل از روابط عمومی ارتش، تیم نظامی غواص نیروی دریایی جمهوری خلق چین جزو تیم‌های جدیدالورود به مسابقات نظامی بین المللی روسیه در رشته غواصی عمق است که عملکرد بسیار خوبی در چهارمین دوره این مسابقه داشته و موجب تحسین سایر کشورهای حاضر در مسابقات شده است.

ناخدایکم هو پی،  درباره اهداف تیمش در این دوره از مسابقات گفت: ما قطعا به  دنبال کسب مقام و قهرمانی هستیم اما در عین حال با توجه به مهارت و تجربه غواصان نیروی دریایی ایران، هدف اصلی ما یادگیری و کسب تجربه از غواصان ایران و سایر غواصان بسیار توانمند در مسابقات است.
وی با تاکید بر اینکه به دنبال رقابتی سالم و دوستانه در این مسابقات هستند، افزود: ما رقابتی سالم با ایران و روسیه را دنبال می کنیم.
مربی تیم غواصی نیروی دریایی چین همچنین از عملکرد تیمش تمجید کرد و یادآور شد: از ورزشکاران تیمم راضی هستم. عملکرد ما در روزهای گذشته بهتر از عملکردی است که در تمرینات داشتیم. نمایندگان چین بیشترین تلاش خود انجام دادند.
ناخدا یکم هو پی با بیان اینکه برای دومین بار متوالی در این رقابت ها به میزبانی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حاضر شده است، گفت: سال گذشته به عنوان ناظر در مسابقات حاضر شدم و نحوه برگزار مسابقات را زیر نظر داشتیم اما امسال تیمی متشکل از غواصان نیروی دریایی چین در مسابقات حضور دارد. برگزاری این مسابقات با کیفیت بسیار بالا به میزبانی نیروی دریایی ارتش ما را شگفت زده کرده است.
وی با تشکر از برخورد صمیمانه و همکاری مردم ایران با کاروان تیم غواصی نیروی دریایی چین خاطرنشان کرد: از لحظه ورود به تهران تا عزیمت به جزیره کیش، برخورد بسیار خوبی را از مردم مشاهده کردیم، آنها بسیار مهربان هستند و به ما کمک کردند. شرایط به گونه ای است که احساس می کنیم در خانه خودمان حضور داریم.