جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

کیفیت برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بالاتر از استاندارد‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

کیفیت برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بالاتر از استاندارد‌ها

کیفیت برگزاری مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بالاتر از استاندارد‌ها

ناخدایکم روکه کارمونا گفت: کیفیت برگزاری این مسابقات غواصی ارتش‌های جهان بالاتر از استاندارد‌ها و انتظار ما است و این فرصت خوبی برای یادگیری تکنیک‌ها است.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش و به نقل از روابط عمومی ارتش، ناخدایکم روکه کارمونا، مربی تیم غواصی عمق نیروی دریایی ونزوئلا با ابراز خوشحالی در چهارمین دوره مسابقات غواصی ارتش های جهان به میزبانی نیروی دریایی ارتش گفت: کیفیت برگزاری این رقابت ها بالاتر از استانداردها و انتظار ما است. تیم های خوب و ورزشکاران حرفه ای در این مسابقات حضور دارند. تاکنون چیزهای زیادی را یادگرفتیم.
مربی تیم غواصی عمق نیروی دریایی ونزوئلا خاطرنشان کرد: در چهار دوره گذشته در این مسابقات حضور داشتیم و فرصت خوبی برای یادگیری تکنیک ها و مسائل اصولی غواصی را از کشورهای گوناگون یاد گرفتیم که می تواند منجر به توسعه در غواصی در کشورمان شود.
وی درباره نتایج این دوره از مسابقات و جایگاه ها تیم ها گفت: نتایج مسابقات نشان از رقابت نزدیک میان کشورها دارد اما ایران به سمت قهرمانی گام برداشته است و احتمالا این عنوان قهرمانی خود دفاع می کند.. سال گذشته سوم شدیم اما تکرار این عنوان در این دوره دشوار است. مهم ترین موضوع یادگیری و انتقال تجارب و اطلاعات است که سعی می کنیم این کار به خوبی انجام شود.
وی افزود: شفافیت آّب های خلیج فارس خوب و دلپذیر است. امکانات شهری، بازارها و مراکز تجاری و محل برگزاری مسابقات در شرایط بسیار خوب و عالی قرار دارد.
مربی تیم غواصی عمق نیروی دریایی ونزوئلا همچنین با بیان اینکه مردم ایران بسیار مهربان و مهمان نواز هستند، تاکید کرد: خیلی خوشحالم که دوستان جدیدی در ایران پیدا کرده ام. مردم در سطح خیابان و محل برگزاری مسابقات بسیار مهربان، مودب و مهمان نوزار هستند ؛ به طوری که احساس می کنیم در خانه خودمان قرار داریم.
ناخدایکم کارمونا با بیان اینکه مردم ایران و ونزوئلا اشتراکات متعددی دارند، خاطرنشان کرد: مردم هر دو کشور استقلال و آزادی سرزمین خود را دوست دارند. اشتیاق و نظم ایرانی ها در انجام امور بسیار مثال زدنی است.