جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

کیش و زندگی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

کیش و زندگی

Loading the player...

تهیه کننده:سارا رضایی

کارگردان هنری:مهسا طبیب

کارگردان تلویزیونی:جلال کرامتی

دستیار تهیه:مژگان ملک محمدی

مجریان:سارا رضایی،ثمره رشیدی

گرافیست:مجید سلیمی

تصویر برداران:مهدی روحی،محمد خلیلی،کامبیز حسین زاده

نور پردازان:علی قنواتی،مهدی روحی

تدوین:مهدی اسماعیلی

برنامه کیش و زندگی برنامه ای برای خانواده های کیش است که شامل بخش های آموزشی ،اطلاعاتی و تربیتی است.این برنامه به مدت ۵۰ دقیقه از شبکه کیش پخش می شود.

انسجام خانواده ها ، به یک جامعه مستحکم می انجامد . زیرا که خانواده اولین کانونی ست که فرد در آن قرار می گیرد . خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده نقش بسزایی دارد . در برنامه خانواده ، در کنار مطالب آموزشی و فرهنگی هدف ایجاد فضایی شاد و پر از امید برای خانواده های جزیره کیش می باشد .

در هر برنامه سعی خواهدشد با حضور کارشناسان خبره در هر بخش موضوعی مستقل و منسجم مطرح شود . پرداختن به مسائل روانشناسی ، مهارت های زندگی ، خانه داری ، محیط زیست ، خانواده و مدرسه ، مسائل پزشکی ، آشپزی ، مسائل اقتصادی روز و بومی و ... مدنظر است . در بخش مسابقه پیامکی هدف این است که باکمک گرفتن از داستان های عبرت آموز اسلامی « زندگی پیامبر اکرم ( ص ) و ائمه معصومین ( ع ) و کتاب کلیه و دمنه و اشعار سعدی و ... » در راه ترویج صحیح ارزش های متعالی دین و اشاعه فرهنگ کتاب خوانی قدمی برداشته شود . در بخش گزارشی به معرفی برنامه های فرهنگی و هنری که در کیش اجرا می شود می پردازیم و با خانواده های موفق آشنا می شویم .

خانواده موفق ، جامعه موفق را می سازد . اهمیت توجه به مفاهیم اصیل خانواده در تولیدات تلویزیونی و تاکید بر لزوم تدبیر اخلاق و روز آمد و همچنین تقویت دین مداری ، اخلاق ، امید و آگاهی برای جذب مخاطب هدف این برنامه می باشد .

سال تولید: پاییز 1396


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ