جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

کاهش ۶ درصدی سرقت در ده ماهه گذشته - نمایش محتوای خبر

 

 

کاهش ۶ درصدی سرقت در ده ماهه گذشته

کاهش ۶ درصدی سرقت در ده ماهه گذشته

فرمانده انتظامی کیش از کاهش ۶ درصدی سرقت‌ها در ۱۰ ماهه گذشته در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سرهنگ علی اصغر جمالی با اشاره به استفاده از فناوری ها برای ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت در جامعه،گفت: جزیره کیش نیاز اساسی به سامانه پایش تصویری دارد و این امر مهم با حمایت های سازمان منطقه آزاد محقق می شود.
فرمانده پلیس کیش افزود: تلاش همیشگی و شبانه‌روزی مجموعه انتظامی و دریابانی کیش با سرعت عمل و توجه به قانون در انجام وظایف، سبب شده است که امروزه شاهد امنیت مطلوبی در این جزیره باشیم.
وی با اشاره به نصب دستگاه ایکس ری در ورودی جزیره در سال گذشته گفت: نصب این دستگاه پیشرفته و هوشمند پلیس را در پیشگیری از ورود مواد مخدر به جزیره کمک ویژه ای کرد و برای حفظ امنیت پایدار، امروز جزیره کیش نیازمند هوشمندسازی پلیس بویژه سامانه پایش تصویری است که حمایت های جهادی سازمان منطقه آزاد را می طلبد.
سرهنگ جمالی ادامه داد: در وقوع سرقت ها با شیوه های حرفه ای و تخریب اماکن خوشبختانه روبرو نیستیم و سرقت ها در مشاعات رخ می دهد که شهروندان می توانند با نصب دوربین بر روی ساختمان ها و کنترل از طریق تلفن همراه امنیت حریم منزل را ارتقاء دهند.
فرمانده انتظامی ویژه کیش در پایان با اشاره به کاهش سرقت ها در جزیره کیش افزود: در 10 ماهه گذشته وقوع سرقت  6 درصد نسبت مشابه به سال 97 کاهش داشته است