جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

چمدان - نمایش محتوای صدا

 

 

چمدان

تهیه کننده: راحله اکبری

نویسنده و دستیار:لیلا تاجرزاده

صدابردار:محسن صبری،کوروش یحیی زاده،حسین پناه خواه

گوینده: علیرضا مقدسی

این برنامه بصورت زنده با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی از رادیو کیش پخش می­ شود. و با آیتم­ های متنوع تهیه و پخش خواهد شد. آیتم های برنامه شامل : آیتم برنامه شامل: یک بخش گردشگران و یک بخش از فعالان صنعت گردشگری ، اطلاعات پروازها(تلفنی)، سوال پیامکی ، سوال مرتبط با انواع گردشگری ، گردشگری با رویکرد سرگرمی و اطلاع رسانی ، گفتار (متناسب با موضوعات مرتبط با انواع گردشگری، گردشگری فرهنگی، ورزشی، رویدادهای کیش( در زمینه های فرهنگی و گردشگری ) خبرهای گردشگری ایران و جهان ، اعلام حرکت شناورها، هواشناسی و ... با رویکرد گردشگری

تلاش در راستای توسعه و بهبود صنعت گردشگری، ایجاد روحیه نشاط در گردشگران و اعلام اخبار و اطلاعات مورد نیاز گردشگران در زمینه گردشگری، سلامت، امنیت سفر، بازارها و مراکز خرید از دیگر اهداف این برنامه می باشد. در برنامه رادیویی چمدان سعی می شود به گردشگران در تمام حوزه­ های حمل و نقل، خرید کالا، جا به جایی درون شهری، اقامت، سیاحت و ... اطلاعات کافی و در حد اقناع داده شود.

در بخش گزارش ، با مسافران دربارۀ وضعیت گردشگری کیش مصاحبه می شود و پیشنهادهای آنها برای بهتر شدن گردشگری منعکس می گردد، همچنین انعکاس نظر متولیان امر گردشگری در کیش و معرفی برخی مراکز تفریحی و گردشگری در این برنامه مورد توجه است.

موضوع­های پیشنهادی در این برنامه : گردشگری سلامت، گردشگری ورزشی، صنعت گردشگری در پساتحریم، نقش تبلیغات در صنعت گردشگری، مهمان نوازی از صمیم قلب، مشتری مداری در صنعت گردشگری، اولویت­های مقاصد گردشگری، معماری ایرانی و توسعه صنعت گردشگری، معرفی صحراهای ایران، هتل­های لوکس در جذب گردشگر، امنیت در صنعت گردشگری، ارتباط بین توسعه اقتصادی ایران با صنعت گردشگری، نقش حمل و نقل شهری در صنعت گردشگری، گردشگری ماجراجویانه، پلیس گردشگری، نقش وب سایت­ها در توسعه صنعت گردشگری و ... می باشد.

این برنامه از شنبه تا پنج شنبه ساعت ۱۲:45 الی ۱۳:۱۵ بصورت از رادیو کیش پخش میشود

 

سال تولید: زمستان 98