جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

چمدان - نمایش محتوای صدا

 

 

چمدان

Loading the player...

این برنامه به تعداد 74 برنامه 45 دقیقه­ ای ، از شنبه تا پنج شنبه ساعت 12:30 الی 13:15 با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی از رادیو کیش پخش می­ شود.

 این برنامه بصورت زنده و با آیتم­ های متنوع تهیه و پخش خواهد شد. این برنامه با هدف اطلاع رسانی به گردشگران و کیشوندان، به ارائه اطلاعات پروازهای داخلی و بین المللی، ارتباط با گردشگران و مسافرانی که به کیش سفر کرده­ اند، اخبار گردشگری، معرفی آثار و اماکن جزیره کیش و جاذبه­ های گردشگری مناطق دیگر سرزمین ایران می پردازد. سلامت گردشگر نیز جزئی از این بخش است. تلاش در راستای توسعه و بهبود صنعت گردشگری، ایجاد روحیه نشاط در گردشگران و اعلام اخبار و اطلاعات مورد نیاز گردشگران در زمینه گردشگری، سلامت، امنیت سفر، بازارها و مراکز خرید از دیگر اهداف این برنامه می باشد. در برنامه رادیویی چمدان سعی می شود به گردشگران در تمام حوزه­ های حمل و نقل، خرید کالا، جا به جایی درون شهری، اقامت، سیاحت و ... اطلاعات کافی و در حد اقناع داده شود.

در بخش گزارش ، با مسافران دربارۀ وضعیت گردشگری کیش مصاحبه می شود و پیشنهادهای آنها برای بهتر شدن گردشگری منعکس می گردد، همچنین انعکاس نظر متولیان امر گردشگری در کیش و معرفی برخی مراکز تفریحی و گردشگری در این برنامه مورد توجه است.

موضوع­های پیشنهادی در این برنامه : گردشگری سلامت، گردشگری ورزشی، نقش مدیر شب در هتل، صنعت گردشگری در پساتحریم، نقش تبلیغات در صنعت گردشگری، مهمان نوازی از صمیم قلب، مشتری مداری در صنعت گردشگری، اولویت­های مقاصد گردشگری، معماری ایرانی و توسعه صنعت گردشگری، معرفی صحراهای ایران، هتل­های لوکس در جذب گردشگر، امنیت در صنعت گردشگری، ارتباط بین توسعه اقتصادی ایران با صنعت گردشگری، نقش حمل و نقل شهری در صنعت گردشگری، گردشگری ماجراجویانه، پلیس گردشگری، نقش وب سایت­ها در توسعه صنعت گردشگری و ... می باشد.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان:محمد چگنی
گوینده:علیرضا مقدسی
گزارشگر: مریم سلیمانیان
نویسنده:محمد چگنی

صدابرداران:نیما نجم،کوروش یحیی زاده،حسین پناه خواه