سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

چمدان - نمایش محتوای صدا

 

 

چمدان

Loading the player...
چمدان

این برنامه به تعداد 68 برنامه 45 دقیقه­ ای و در مجموع   3060 دقیقه، شش روز در هفته از شنبه تا پنج شنبه ساعت 11:15  الی 12:00  از تاریخ 1395/01/14 تا 03/31/ 1395 با ساختار کلامی ، پیامی ، آوایی از رادیو کیش پخش می­ شود.

 این برنامه بصورت زنده و با آیتم­ های متنوع تهیه و پخش خواهد شد. این برنامه با هدف اطلاع رسانی به گردشگران و کیشوندان، به ارائه اطلاعات پروازهای داخلی و بین المللی، ارتباط با گردشگران و مسافرانی که به کیش سفر کرده­ اند، اخبار گردشگری، معرفی آثار و اماکن جزیره کیش و جاذبه­ های گردشگری مناطق دیگر سرزمین ایران می پردازد. سلامت گردشگر نیز جزئی از این بخش است. تلاش در راستای توسعه و بهبود صنعت گردشگری، ایجاد روحیه نشاط در گردشگران و اعلام اخبار و اطلاعات مورد نیاز گردشگران در زمینه گردشگری، سلامت، امنیت سفر، بازارها و مراکز خرید از دیگر اهداف این برنامه می باشد. در برنامه رادیویی چمدان سعی می شود به گردشگران در تمام حوزه­ های حمل و نقل، خرید کالا، جا به جایی درون شهری، اقامت، سیاحت و ... اطلاعات کافی و در حد اقناع داده شود.

در بخش گزارش ، با مسافران دربارۀ وضعیت گردشگری کیش مصاحبه می شود و پیشنهادهای آنها برای بهتر شدن گردشگری منعکس می گردد، همچنین انعکاس نظر متولیان امر گردشگری در کیش و معرفی برخی مراکز تفریحی و گردشگری در این برنامه مورد توجه است.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان:محمد چگنی،لیلا تاجرزاده
گوینده:علیرضا مقدسی
گزارشگر:سمیه ملک پور،مریم سلیمانیان
دستیار تهیه:مریم سلیمانیان
نویسنده:محمد چگنی،لیلا تاجرزاده