رونق تولید ملی | جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸

پیشرفت امروز مرهون مجاهدت هاي جوانان ايران اسلامي - نمایش محتوای خبر

 

 

پیشرفت امروز مرهون مجاهدت هاي جوانان ايران اسلامي

پیشرفت امروز مرهون مجاهدت هاي جوانان ايران اسلامي

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در مراسم آغاز به كار نمایشگاه بین المللی هوایی گفت: دانش و پیشرفت امروز مرهون مجاهدت ها و جان نثاری های جوانان ايران اسلامي است.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، سورنا ستاری در مراسم آغاز به كار نمایشگاه بین المللی هوایی با اشاره به تاریخچه تکمیل صنعت هوایی پیش از انقلاب در کشور گفت: پيشرفت هاي ايران بعد از انقلاب نشان داد که بعد از انقلاب برای بدست اوردن تخصص و دانش صنعت هوایی خون های زیادی تقدیم شد
وي افزود: دانش و پیشرفت امروز مرهون مجاهدت ها و جان نثاری های جوانان بسیاری است و ادامه این صنعت نیازمند حضور بخش خصوصی و نوآوری هايي است که با خود می آورند.
سورنا ستاری گفت: شرکت های دانش بنیان پایه اصلی این الزام است، نوآوری و توسعه صنایع نظامی نیازمند توجه واقعی به شرکت های دانش بنیان است.
وي افزود: استارتاپ ها امروز پر از ایده های خلاقانه است و باید صنایع هوا فضا را وارد بخش خصوصی، شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها کنیم.
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: باید پروژه های مهم را هم با همكاري بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان خلاق پیش برد.
سورنا ستاری گفت: هوافضا بستر بسیار مناسبی برای توسعه و پیشرفت است و معاونت علمی و فناوری امادگی کاملی برای حمایت دارد تا نیازهای کشور  را تکمیل و حتی نگاهی به صادرات فناوری داشته باشیم.