اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۶

پیروی از رهبر و حضور در صحنه رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروی از رهبر و حضور در صحنه رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/ سیاسی

پیروی از رهبر و حضور در صحنه رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی ايران است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با تاکید بر اینکه دشمنان  در طول تاریخ همیشه از اتحاد و یکپارچکی مردم می ترسند گفت: دو مقوله مهم و تاثیرگذار پیروی قاطع از رهبری و حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در صحنه های متعدد و مختلف رمز پیروزی و  بقای جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان اینکه دولت در تشکیل کابینه جدید باید  دقت کند افزود: در دستور کار قرار دادن اقتصاد مقاومتی و نگاه به استعدادها و توانمندی های داخل و همینطور مبارزه جدی با فساد و رانت در کشور دو اصل مهم  و از خواسته های اساسی مردم است که وزرا و دولت باید آن ها را دنبال کنند.

وی گفت: فقر زدایی و توجه به اشتغال، دفاع از برجامی متناسب با شان مردم ایران، شناسایی و برخورد با فتنه گران و تعامل با مردم و مسئولان از دیگر اصولی است که در انتخاب وزرا باید مورد توجه قرار گیرد.

خطیب جمعه کیش با اشاره به سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه ، اين پيروزي را مصداق بارز توکل عده ای کم از نیروهای مخلص و خداپرست بر دشمن تا بن دندان مسلح دانست و افزود: این پیروزی توان نیروهای اسلامی را به رخ دشمنان کشاند

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی به سالروز بازگشت اولین گروه از آزادگان سرافراز به کشور هم پرداخت و تاکید کرد: این آزادگان با صبر در مقابل شکنجه های رژیم بعث درس آزادگی و بزرگی به آنان دادند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان لزوم اخلاص در عمل و تقوا در گفتار و رفتار گفت: خداشناسی و خداپرستی دو مقوله مهم اند که زیربنای توحید و رستگاری را شامل می شوند.

امام جمعه کیش قدرشناسی از نعمت ها و استفاده درست از آنان را  یکی دیگر از جلوه های بندگی و خداشناسی عنوان کرد.