جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

پیروزی ایمان بر وسوسه نفسانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیروزی ایمان بر وسوسه نفسانی

پاکدستی و تعهد راننده تاکسی کیش کیف حاوی پول نقد را به صاحبش برگرداند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، علی اکبر خاتمه یکی از رانندگان تاکسی جزیره کیش کیف پول مسافر تهرانی را پس از مشاهده داخل تاکسی خود به صاحب آن بازگرداند.
خاتمه گفت: یکی از مسافران را از رستوران به هتل محل اقامتش منتقل کردم و بعد از پیاده شدن مسافر و در مسیر بازگشت متوجه شدم کیف پولی حاوی کارت شناسایی و یک و نیم میلیون تومان پول نقد روی صندلی تاکسی جامانده است.
آقای خاتمه گفت: مسافر بعد از اطلاع از اتفاق با واحد نظارت و بازرسی حمل و نقل تماس گرفت و با هماهنگی به هتل اقامت مسافر رفتم و کیف را مسافر تحویل دادم.
این راننده شریف و متعهد با آنکه نیاز مالی هم داشت، اما برابر وسوسه نفس پیروز شد و از اینکه در پیشگاه خداوند و بنده خدا از این آزمایش سربلند بیرون آمد بسیار خشنود بود.
علی اکبرترکمانی کارمند بازنشسته ساکن تهران نیز از این اقدام راننده تاکسی کیش تشکر کرد و گفت: علاوه بر وجه نقد، مدارک شناسایی و کارت‌های بانکی هم داخل کیف داشتم و بازگشت کیف برایم بسیار مهم بود.
رانندگان جزیره کیش به پاکدستی معروف اند و اشیاء جا مانده در تاکسی را در کمترین زمان ممکن به مسافران تحویل می‌دهند تا گردشگران با خاطره خوش جزیره کیش را ترک کنند