جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

پیام تسلیت امام جمعه کیش درپی شهادت سردار سلیمانی - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تسلیت امام جمعه کیش درپی شهادت سردار سلیمانی

پیام تسلیت امام جمعه کیش درپی شهادت سردار سلیمانی

حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده امام جمعه کیش در پیامی شهادت سردار پاسدار سپهبدحاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، در پيام امام جمعه كيش آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم 
مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ  وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

از ميان مؤمنان مردانى هستند كه آنچه را با خداوند پيمان بسته بودند صادقانه وفا كردند، برخى از آنان پيمانشان را عمل كردند و بعضى ديگر در انتظار هستند، و هرگز عقيده و پيمان خود راتغيير ندادند.

سردار حاج قاسم سلیمانی از آن دسته مردانی بود که توانست در عهد خویش به پروردگار وفادار بماند و سالها عمر خود را در میدان های مجاهده و مبارزه با شیاطین عالم صرف نماید.
و آیا افتخاری بزرگ تر از این در عالم هست؟
شاید کلامی پیدا نشود که بتوانیم اندوه بی پایان خود را در فقدان این عزیز بزرگ بر زبان بیاوریم
او کسی بود که بزرگترین جنایتکاران عالم سالها در انتظار آسیب زدن به او بودند. اما این عروج عاشقانه موجب نخواهد شد که راهش متوقف گردد و به حول و قوه الهی ثمره خون این شهید عزیز پایانی قدرتمند برای حضور نحس اسرائیل و آمریکا در منطقه خواهد بود.
دشمنان و در راس آنان امریکای جنایتکار بدانند که انتقام سختی برای خونهای پاکی که دراین  حادثه بر زمین ریخته شد،در انتظارشان خواهد بود.
او که خود شیفته پروردگار و مسیر الی الله بود، جمعی از یاران آسمانی خویش را هم در این راه همراه خویش نمود
ضایعه شهادت شهید عالیمقام سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه او بویژه مجاهد بزرگ جهان اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه و مقام معظم رهبری،یاران پر افتخار ایشان و همچنین همسر و بستگان بلندمرتبه ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای این ملت عزیز درخواست صبر و استقامت در این راه پر افتخار را دارم.
احمد حسن زاده امام جمعه جزیره کیش
جمعه ۱۳ دیماه ۱۳۹۸