جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت نیمه شعبان - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت نیمه شعبان

پیام تبریک مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت نیمه شعبان

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، دراين پيام آمده است: " اللهم عجل لولیک الفرج"پانزدهم شعبان"، روز میلاد فرخنده حضرت‌ بقية‌الله‌ الاعظم (عج) طلیعه عدالت و یگانه منجی عالم بشریت بر تمامي منتظران‌ حضرتش‌ تبريك و تهنيت باد.این عید خجسته شوق دیدار جمال موعود را در دلها دو چندان می کند. موعودی که ولادتش بوستان مقدس نبوی را آراست. او که سال هاست منتظرانش سر بر سجاده عشق و ارادت، ظهورش را طلب می کنند تا  به فضل حضورش، امتداد انوار خورشید عدل و داد به قنوت دستان منتظر، گره خورده و  بنیان جهل، ظلم و جور از جهان برچیده شود.
بدون شک انتظار ظهور خاتم الاوصیاء و مفخر الاولیاء که همواره منشأ خیر و برکت بوده، موجب تداوم حركت جامعه به سوي سعادت و معنويت است. برگزاری مراسم با شکوه جشن نیمه شعبان در جزیره کیش نیز فرصت مغتنمی جهت تقرب بیشتر به پروردگار سبحان، تاسی به سیره اولیاء دین و پاسداشت عدالت محوری و حق طلبی است.
اینک با تبریک ولادت با سعادت دوازدهمین پیشوای شیعیان جهان حضرت ولی عصر (عج) از خداوند منان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون ایران اسلامی و موفقیت و سر بلندی تمامی هموطنان به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش را خواستارم.

 

 غلامحسین مظفری

 رییس هیات مدیره و مدیر عامل