حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

پیام تبریک علی اصغر مونسان به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن - نمایش محتوای خبر

 

 

پیام تبریک علی اصغر مونسان به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

پیام تبریک علی اصغر مونسان به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/اجتماعی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به تمام بانوان ایران زمین و مسلمان جهان تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ،متن پیام به شرح زیر است:

 بسم الله النور

فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، تقوی و معنویت «حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها» بر تمامی مادران و زنان سرافراز ایران اسلامی به ویژه ساکنان و گردشگران جزیره زیبای کیش مبارک باد.

بزرگ بانویی که نامش برگرفته از «فاطر السموات» بوده و سرمنشأ رحمت و عنایت است .اوکه در جایگاه دختر رسول گرامی اسلام گوهر گنجینه حیا و نماد عصمت و پاکی است و به عنوان همسر ولی خداوند ، برترین همسر و تداوم بخش سلاله پاک محمدی , واسطه‌ فیض امامت و جلوه‌ای از جمال خداوند در عالم هستی است.

مرور هر لحظه از عمر پربرکت حضرت فاطمه (س) یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است .هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادرنیزفرصت ارزشمندی برای تکریـم و تجلیـل مادران و زنان جامعه اسلامی و ترویج ارزش ها، فضائل و کرامات بانوی اول اسلام در فضای این سرزمین نورانی است. امید که همگام با نو شدن طبیعت و به برکت این میلاد فرخنده و شکوفایی بهار معنویت ، زوایای زندگی سراسر نورانیت حضرت زهرای مرضیه (س) را به دقت بنگریم و آموزه های آن را که تضمین کننده سعادت دنیوی و اخروی است به کار بندیم.

با تبریک مجدد میلاد فرخنده دردانه آفرینش ، حضرت صدیقه طاهره (س) و فرزند برومندش، احیاگر اسلام ناب محمدی و بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از درگاه ایزد منان، صمیمانه برای تمامی مادران عزیز و بانوان شریف ایران اسلامی توفیق الگو گرفتن از حضرت فاطمه (س) و سعادت و سلامت مسئلت دارم .

علی اصغر مونسان

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش