جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

ویژه برنامه‌های ایام دهه مبارک فجر صدا و سیمای مرکز کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه‌های ایام دهه مبارک فجر صدا و سیمای مرکز کیش

ویژه برنامه‌های ایام دهه مبارک فجر صدا و سیمای مرکز کیش

روابط عمومی صداوسیمای مرکز کیش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی ویژه ایام دهه مبارک فجر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، روابط عمومی صداوسیمای مرکز کیش اعلام کرد: برنامه تلویزیونی «فجر ماندگار» با حضور کارشناسان و مسئولان، هنرمندان، پخش خاطرات بومیان کیش و گزارش‌های مردمی و نماهنگ در ایام دهه فجر ساعت ۱۹ به مدت ۳۵ دقیقه از سیمای مرکز کیش به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه فجر ماندگار به تهیه کنندگی رضا حاتمی نژاد درسیمای مرکز کیش پخش خواهد شد.

برنامه تلویزیونی نوای انقلاب به مدت ۳۰ دقیقه در ایام دهه فجر با بخش‌هایی شامل نماهنگ‌های انقلابی، حضور خوانندگان و پخش ویدئوهای ارسالی بینندگان سعی در ایجاد حال و هوای شور و نشاط جشن انقلاب را برای بینندگان خواهد داشت.

خانم ملک پور تهیه کننده و مجری برنامه نوای انقلاب است.
برنامه‌های کیش و زندگی، شب‌های جزیره، صبح بخیر کیش، مسابقه مروارید و بازتاب در ایام دهه فجر با پخش نماهنگ، گزارش، موشن گرافیک و حضور مهمان به موضوع پیشرفت‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی خواهند پرداخت.

مستند‌های دولتخانه، در ایران و کیش درگذر زمان تولید شبکه کیش در این ایام پخش خواهد شد.

فیلم‌های سینمایی با موضوع دهه فجر و انقلاب و نماهنگ‌های ملی میهنی نیز در دهه فجر از سیمای مرکز کیش به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه نفس تازه به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی از رادیو کیش به روی آنتن خواهد رفت.

این برنامه ۱۰ قسمتی از دوازدهم تا بیست و یکم بهمن ساعت ۱۹ تا ۲۰:۳۰ از رادیو کیش پخش خواهد شد.

این برنامه با رویکرد نشاط و سرگرمی قصد دارد با بخش‌های خاطرات، نوا‌های ماندگار، نمایش؛ گزارش؛ ارتباط با مراکز، گفتگو با هنرمندان و مسابقه و سوال فضایی شاد با حال و هوایی امید بخش برای شنوندگان فراهم می آورد.

اسماء بدیعیان پور تهیه کننده برنامه رادیویی نفس تازه است.

برنامه پیام انقلاب شامل گلچینی از سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره انقلاب است که در بسته‌های کوتاه در برنامه‌های صبحگاهی، خانواده، عصرگاهی و شبانگاهی به روی آنتن خواهد رفت.

برنامه فصلی دیگر با موضوع بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه گام دوم انقلاب از ابتدا تا پایان بهمن در فواصل برنامه‌ها از رادیو کیش پخش خواهد شد.

برنامه رادیویی نغمه‌های ماندگار هر روز در ایام دهه‌ی فجر یک سرود و ترانه مشهور انقلاب را معرفی می‌کند.

برنامه رادیویی همراه شو نیز در باره مواسات و همدلی است که در ایام دهه‌ی مبارک فجر از رادیو پخش می‌شود.

برنامه فجر امید نیز ساعت ۱۰ تا  ۱۱:۳۰ روز ۲۲ بهمن از رادیو کیش پخش خواهد شد.

من ایرانی ام عنوان برنامه‌ای کوتاه درباره دستاورد‌های انقلاب اسلامی در جزیره‌ی کیش است که در ایام دهه‌ی فجر از رادیو کیش پخش خواهد شد.

واحد فضای مجازی کیش نیز همزمان با دهه فجر تولیداتی شامل پوستر و عکس نوشت، موشن گرافی، نماهنگ حماسه حضور مردم ولایتمدار کیش در سال‌های گذشته، تولیدات کاربر محور در پویش مردمی ویژه دهه فجر، کاریکاتور و ‌کمیک موشن را برای استفاده در فضای مجازی و برنامه های سیمای کیش آماده انتشار کره است.