سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

وزارت اطلاعات افتخار نظام و چشم بینای کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

وزارت اطلاعات افتخار نظام و چشم بینای کشور

وزارت اطلاعات افتخار نظام و چشم بینای کشور

امام جمعه کیش گفت: وزارت اطلاعات نقش مهمی در ایجاد امنیت همه جانبه در کشور دارد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین احمد حسن زاده در خطبه های نماز جمعه با تبریک سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت حجت ابن الحسن (عج) به مسلمانان جهان گفت: این روز به حق روز جهانی مستضعفان نام گذاری شده ، روزی که امیدمستضعفان عالم است و با ظهور آن حضرت  جهان  پر از عدل و داد خواهد شد.
وی با تبریک 15 شعبان به نام روز سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: وزارت اطلاعات یکی از مهمترین وزارتخانه های کشور است و اهمیت آن به اندازه ای است که رهبر معظم انقلاب اسلامی این وزارتخانه  را به چشم بینای نظام انقلاب اسلامی تعبیر کرده اند.
خطیب جمعه کیش با بیان اینکه وزارت اطلاعات افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی است، افزود: این افراد خالصانه برای امنیت نظام تلاش می کنند و نقش مهمی در ایجاد امنیت همه جانبه در کشور دارند.
وی با بیان اینکه کشور ما امروز به ظاهر تنها درگیر جنگ در جبهه اقتصادی است اما دشمنان نه تنها در حوزه اقتصادی بلکه در تمامی حوزه ها به دنبال ایجاد ناامنی هستند و یکی از مهم ترین این حوزه ها حوزه اعتقادی است که که وزارت اطلاعات در این حوزه باید هوشیارانه عمل کند.
خطیب جمعه کیش همچنین به سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: سپاه  امروز در کشور جایگاهی فراتر از یک نهاد دارد.
خطیب جمعه کیش با بیان اینکه ما در کشور نهادهای فراوانی داریم که هر کدام وظایف مختلفی برعهده دارند، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از یک نهاد در قوانین کشور دیده شده و بر اساس اساسنامه اولیه ماموریت های فراوانی در حوزه های مختلف به سپاه سپرده شده است.
وی اولین هدف تشکیل سپاه را نگهبانی از انقلاب اسلامی ودستاوردهای آن برشمرد وگفت: این هدف دامنه گسترده ای را برای ماموریت های سپاه در کشور تعیین کرده وسپاه موظف است از دستاوردهای انقلاب اسلامی ،استقلال ،آزادی ،عدالت اجتماعی ،عدالت قضایی و در نهایت عدالت جامع در حکومت اسلامی دفاع کند.
امام جمعه کیش با اشاره به دستاوردهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف نظامی ،امنیتی و اقتصادی گفت: سپاه  در زمینه دفاع از انقلاب و ایستادگی در مقابل آمریکا ودیگر زورگویان  به خوبی عمل کرده و کارنامه  درخشانی داشته است و به همین دلیل است که امروز مورد خصومت دشمنان به ویژه آمریکایی ها قرارگرفته است.
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده به پنجم ادریبهشت  و روز کارگر اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین ارکان هر کشور کارگران آن کشور هستند و اگر کارگران نباشند طراحی  طراحان اقتصادی عقیم خواهد ماند.
وی با اشاره به لزوم اهمیت هرچه بیشتر به موضوع معیشت ، مسکن و امنیت شغلی کارگران، از مسئولان به ویژه مسئولان جزیره کیش خواست این موضوع را جدی تر مورد توجه قرار دهند.