جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ورود بیش از ۶۵۰ دستگاه خودروی مسافری از مسیر دریایی به کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

ورود بیش از ۶۵۰ دستگاه خودروی مسافری از مسیر دریایی به کیش

ورود بیش از ۶۵۰ دستگاه خودروی مسافری از مسیر دریایی به کیش

بیش از ۴ هزار گردشگر در تعطیلات عید فطربا خودروی شخصی به جزیره کیش سفر کردند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، روابط عمومي منطقه آزاد كيش اعلام كرد: از 14 تا 17 خرداد امسال 653 دستگاه خودرو با 4 هزار و 471 سرنشین از شهرهای مختلف کشور و از طریق مسیر دریایی وارد جزیره کیش شدند تا تعطیلات عید سعید فطر را میهمان بهشت خانواده ها باشند.
این آمارها که در مقایسه با مدت مشابه در سال های گذشته از رشد دو برابری سفر با خودرو خبر می دهد بیانگر تسهیل شرایط سفرهای دریایی به کیش است که راه اندازی سامانه پذیرش مسافر و خودرو در بندرگاه تجاری کیش یکی از مهم ترین عوامل آن بوده است.

این سامانه با کاهش زمان ایستایی و سهولت در انجام امور بندری و گمرکی میزان رضایتمندی گردشگران و تمایل آنها را برای سفر دریایی به کیش افزایش داده است.
سامانه پذیرش مسافر و خودرو در بندرگاه تجاری کیش که برای اولین بار در کشور از نوروز امسال در جزیره کیش راه اندازی شد با تسهیل امور و کاهش زمان عملیات ورود و خروج خودرو و مسافر از چند ساعت به کمتر از یک دقیقه سبب شده است سفرهای دریایی حتی در فصل گرما و هوای شرجی همچنان مورد استقبال گردشگران و خانواده ها باشد.
سفر با خودرو از شهرهای مختلف کشور و پیمودن مسیر دریایی برای ورود به کیش این امکان را به خانواده ها می دهد تا در طول مسیر علاوه بر بهره بردن از جاذبه های طبیعی شهرهای مختلف کشورمان از زیبایی های خلیج فارس نیز لذت ببرند و در مقایسه با سفرهای هوایی با هزینه کمتری به جزیره کیش سفر کنند.