جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

ورزش در کیش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش در کیش

تصویردار و تهیه کننده: محمدخلیلی

مجری: علیرضا مقدسی

تدوینگر: اکبربروغنی

صدابردار:حمیدپورغلامحسینی

برنامه ورزش در کیش به مدت 50 دقیقه­ که به موضوع اهمیت و نقش ورزش در زندگی می پردازد.

هدف اصلی این برنامه : افزایش  و آگاهی بخشی از رویدادهای ورزشی سطح جزیره و پر کردن اوقات فراغت کیشوندان می باشد. بخشهای مختلف این برنامه شامل: ،گزارش از هیاتها ورزشی،معرفی پیشکسوتان ،ورزش بانوان ،مدارس، دانشگاهها ،استفاده از تخصص اساتید و مربیان در بخشهای آشنایی آناتومی، فیزیولوزی، روانشناسی ورزشی و ... همچنین در این برنامه به معرفی رشته های ورزشی و رویدادهای مختلف ورزشی جزیره کیش پرداخته می شود.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.
وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از برنامه های تلویزیون ، رادیو ، مجلات و سایر رسانه های گروهی، به ورزشی و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد .

این برنامه در روز یکشنبه ساعت 21:00  و بازپخش آن ساعت 18:56 از سیمای مرکز کیش پخش می شود

سال تولید: بهار99