جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

ورزش جزیره - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ورزش جزیره

Loading the player...

تهیه کننده:علی قنواتی

مجری:فرهاد فرهادی

دستیار تهیه:احمد مرادی

تصویر بردار:محمد خلیلی

تدوین:مهدی روحی

برنامه ورزش جزیره به مدت 25 دقیقه­  در ساعت ۲۰:۰۰  روز های جمعه از سیمای مرکز کیش پخش می­ شود.در این برنامه به معرفی رشته های ورزشی و رویدادهای مختلف ورزشی جزیره کیش پرداخته می شود.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.
وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از برنامه های تلویزیون ، رادیو ، مجلات و سایر رسانه های گروهی، به ورزشی و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد .

ورزش به انسان تحرک می بخشد و حرکت و تحرک به ویژه در کودکان لازمه رشد است. اگر عضو نیرومندی از اعضای بدن یک ورزش کار را چندین ماه در گچ قرار دهند و تحرک را از آن سلب نمایند، ضعیف و لاغر خواهد شد. اگر جنبش بدن کم شود، دفاع بدن کم و ضعیف می گردد، و همچنان که داشتن تحرک و ورزش موجب سلامتی بدن و طول عمر می گردد، نداشتن تحرک نیز موجب مرگ زود رس می شود.

سال تولید: زمستان 1396