جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

ورزش جزیره - نمایش محتوای صدا

 

 

ورزش جزیره

تهیه کننده:لیلا تاجر زاده

گوینده:محمد حضرتی

نویسنده:محمد حضرتی

صدابرداران:نیما نجم،حسین پناه خواه،کوروش یحیی زاده 

این برنامه به تعداد 23 برنامه 25 دقیقه­ ای و در مجموع 575 دقیقه، در ساختار کلامی-پیامی -آوایی در ساعت 18:15در روزهای شنبه،دوشنبه و سه شنبه از صدای مرکز کیش پخش می­ شود و آیتم های آن شامل : آرم، گفتار ،انعکاس اخبار ورزشی کیش ،ایران و جهان ،تلفن و پیامک ،موسیقی بی کلام  می باشد.

امروزه ورزش یکی از اموری است که به عناوین مختلف در جهان مطرح شده و گروه زیادی به اشکال گوناگون با آن سرو کار دارند. برخی از مردم، ورزشکار حرفه ای اند و گروهی ورزشکار آماتور . گروهی طرفدار و علاقه مند به ورزش و دیدن برنامه ها، مسابقات و نمایش های ورزشی بوده، وعده ای نیز از راه ورزش امور زندگی خویش را می گذرانند.
وزارتخانه ها و ادارات ورزشی فراوانی تاسیس شده و مخارج زیادی صرف ورزش ، ساختن استادیوم ها، مجتمع ها و باشگاه های ورزشی و نیز تهیه وسائل و لباس های ورزشی و یا تماشای مسابقات ورزشی می شود. بخش های قابل توجهی از برنامه های تلویزیون ، رادیو ، مجلات و سایر رسانه های گروهی، به ورزشی و اخبار ورزشی اختصاص دارد و خلاصه ورزش یکی از اموری است که در جهان به صورت جدّی مطرح بوده و از جهات مختلف دارای اهمیت می باشد .

ورزش به انسان تحرک می بخشد و حرکت و تحرک به ویژه در کودکان لازمه رشد است. اگر عضو نیرومندی از اعضای بدن یک ورزش کار را چندین ماه در گچ قرار دهند و تحرک را از آن سلب نمایند، ضعیف و لاغر خواهد شد. اگر جنبش بدن کم شود، دفاع بدن کم و ضعیف می گردد، و همچنان که داشتن تحرک و ورزش موجب سلامتی بدن و طول عمر می گردد، نداشتن تحرک نیز موجب مرگ زود رس می شود.

سال تولید: 1395