جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ورزش‌های آبی و دریایی درصدر استقبال گردشگران نوروزی کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

ورزش‌های آبی و دریایی درصدر استقبال گردشگران نوروزی کیش

ورزش‌های آبی و دریایی درصدر استقبال گردشگران نوروزی کیش

بیش از ۸۳ هزار نفر از گردشگران و ساکنان جزیره کیش در ایام تعطیلات نوروز از ورزش و تفریحات دریایی استفاده کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، 83 هزار و 454 نفر در تعطیلات نوروز از تفریحات دریایی و غواصی ، قایق های تندرو وکف شیشه ای ، کشتی آکواریوم و کیبل اسکی استفاده کردند.
چهار پایگاه نظارت بر تفریحات دریایی و غواصی در ساحل مرجان، اسکله تفریحی ، دامون ساحلی و منطقه مسجد حضرت امیر المومنین با  کنترل و نظارت در ساحل و گشت دریایی به وسیله دو فروند قایق برخدمات دریایی و غواصی، قایق ها و شناورهای کف شیشه ای  ، تندرو و همچنین جت اسکی و قایق های شخصی نظارت داشت.
28 هزار و 869 نفراز گردشگران نیز از پلاژ بانوان، 11 هزار و 586 نفر از پلاژ آقایان، یک هزار و 564 نفر از استخر کرانه و 2 هزار و 504 نفر از استخر المپیک استفاده کردند.
7 هزار و 650 نفر در برنامه ها و مسابقات شاد ورزش های همگانی از جمله فریزبی، دارت، طناب کشی، فوتبال دستی، پرتاب پنالتی بسکتبال، دو سه نفره با گونی، توپ تعادلی، خروس جنگی، توپ و سبد، توپ و لیوان و شطرنج در محل اسکله تفریحی کیش شرکت کردند.
25 ایستگاه دوچرخه و دوچرخه برقی نیز از ساعت 9 صبح تا 2 بامداد روز بعد با نظارت مستقیم معاونت ورزش شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش به گردشگران نوروزی ارائه خدمات کردند و تعداد 216 هزار  نفر از این خدمات بهره مند شدند.