جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

هوشیاری در مقابل دشمنان - نمایش محتوای خبر

 

 

هوشیاری در مقابل دشمنان

هوشیاری در مقابل دشمنان

امام جمعه موقت کیش گفت: دشمن از هر کجا احساس خطر کند به اسلام و ایران ضربه می‌زند.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، حجت الاسلام والمسلمین سیدین امام جمعه موقت کیش در خطبه های نماز جمعه با گرامیداشت عید غدیر و جشن ولایت گفت : همه باید دست به دست هم بدهیم تا این روز فرخنده را ارج نهیم و جشن ولایت را به بهترین شکل ممکن برگزار کنیم .

وی افزود: دشمن برای اسلام و شیعه سه هدف را در نظر گرفته است ولایت خدا ، ولایت رسول اکرم و ولایت ائمه اطهار (ع)
خطیب موقت کیش به دیدار هیئت یمنی با رهبر معظم انقلاب هم اشاره کرد و گفت :سخنگوی نهضت انصارالله یمن روش رهبر انقلاب را تداوم ولایت پیامبر و امیر مومنان عنوان کرد و گفت:مواضع حیدری و علوی رهبر انقلاب در حمایت از مردم مظلوم یمن مایه برکت و افزایش روحیه انقلابی آنان شده است.
حجت الاسلام سیدین به نقل از رهبر معظم انقلاب گفت: رهبري فرمودند هر ملتی به وعده های خدا ایمان داشته باشد به طور قطع پیروز است .
امام جمعه موقت کیش حساسیت دشمن به تداوم ولایت ، حماسه عاشورا و مهدویت را نشانه اهمیت این سه موضوع برشمرد و گفت :اتحاد و توجه به این سه حکم مهم اسلام ضامن بقای   نظام و موجب سربلندی کشور است.
وی به ولادت امامان هادی و موسی بن جعفر علیهمااسلام هم اشاره و با تبرک این دو میلاد فرخنده به تامل و تدبر در سیره امامان همام تاکید کرد
امام جمعه موقت کیش در سخنان خود از کودتای 28 مرداد هم یاد کرد و گفت : دشمن به دنبال رهبران سرسپرده است و هرگاه مسئولی در ایران برابر سیاست های آنان بایستد به سرنوشت مصدق دچار می شود.
دعای برای شفای رهبر مسلمانان نیجریه شیخ زکزاکی آخرین سخنان امام جمعه موقت کیش در خطبه های نماز جمعه بود.