جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

همسطح سازی معابر و احداث مسیر عبور کم توانان جسمی - نمایش محتوای خبر

 

 

همسطح سازی معابر و احداث مسیر عبور کم توانان جسمی

همسطح سازی معابر و احداث مسیر عبور کم توانان جسمی

معاونت فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از اجرای عملیات همسطح سازی معابر و احداث مسیر عبور افراد کم توان جسمی در سطح جزیره کیش خبر داد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، مهندس صفایی با تاکید بر ضرورت توسعه امکانات ویژه در فضاهای شهری، افزود: احداث معابر و پیاده روها و تبدیل بسیاری از معابر قدیمی به بلوار و در نتیجه نیاز به اتصال دو سوی بلوار به یکدیگر همواره یکی از فعالیت های شرکت عمران ، آب و خدمات منطقه آزاد کیش بوده و در سالهای گذشته سالیانه نسبت به انجام بالغ بر 60 تا 80 هزار مترمربع پیاده روسازی اقدام شده است.
مهندس صفایی با بیان اینکه پیش بینی مسیرهای لازم براي عبور و مرور کم توانان جسمی و یا کالسکه کودکان و همچنین محلهای تقاطع مسیرهای دوچرخه با فضای میانی بلوارها الزامی است، عنوان کرد: به منظور بهبود کیفیت معابر ، هم سطح سازی معابر در محلهای تقاطع و پیش بینی رمپ بصورت فراگیر در سطح معابر جزیره در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات  قرار گرفته است.
وی در ادامه گفت: در اولین فاز اجرایی، اقدامات عمرانی مورد اشاره خیابان های فردوسی، بلوار های رودکی، تهران و مروارید انجام شده و توسعه  اين طرح در سایر نقاط سیاحتی و مناطق مسکونی نیز در برنامه عملیاتی شرکت قرار دارد