جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

هر رای مردم ، یک سیلی کوبنده به صورت دشمنان نظام - نمایش محتوای خبر

 

 

هر رای مردم ، یک سیلی کوبنده به صورت دشمنان نظام

هر رای مردم ، یک سیلی کوبنده به صورت دشمنان نظام

امام جمعه کیش گفت: هر رای مردم ، یک سیلی کوبنده به صورت دشمنان نظام است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده در خطبه های نماز جمعه ی کیش گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی ، نه گفتن به تحریم های دشمنان  ، و بی اثر بودن فشار حداکثری بر جمهوری اسلامی ایران است.
امام جمعه ی کیش افزود: کشور ما به مجلس و نمایندگان قوی ، اهل فکر و شجاع نیاز دارد تا بتواند کشور را در بحرانها هدایت کند.
وی با اشاره به شاخصه های مجلس قوی اظهار داشت: مشارکت فعال مردم ، انتخاب آگاهانه ، متوازن و متناسب بودن ترکیب مجلس بر اساس نیازهای انقلاب و حضور جوانان مومن و انقلابی در کنار افراد باتجربه زمینه ساز مجلس قوی و در طراز نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.
امام جمعه ی کیش با بیان اینکه در زمان انتخابات ، دشمنی دشمنان بیشتر و گسترده تر می شود گفت: دشمنان برای بی رونق جلوه دادن انتخابات تلاش می کنند و زمانی که خواسته ی آنها محقق نمی شود با فتنه انگیزی های فراوان نمی گذارد از برکات انتخابات بهره مند شویم که مهمترین نمونه ی آن ، انتخابات سال هشتاد و هشت است.
حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با تاکید بر ضرورت هوشیاری در مقابل فتنه ی دشمنان گفت: در هر انتخاباتی ، تعدادی از افراد موفق می شوند و عده ای نیز رای لازم را کسب نمی کنند که همه ی نامزدها و طرفداران آنها باید با صبر و بردباری ، جلو فتنه ی دشمنان را بگیرند و روز شنبه ، روز شنبه ی مهربانی برای همه ی مردم باشد.
وی با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت امام باقر علیه السلام گفت: این امام معصوم در علم و دانش سرآمد بودند و با توسعه ی علوم اسلامی ، خدمت بزرگی به جامعه ی اسلامی کردند.
امام جمعه ی کیش با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت امام هادی علیه السلام ، دوران این امام معصوم را اوج فعالیت سیاسی و تشکیلاتی شیعیان عنوان کرد و اظهار داشت:شیعیان با رهبری حضرت امام هادی ، امام جواد و امام حسن عسکری علیهم السلام تشکیلات منسجمی را به وجود آوردند و با دشمنان اسلام و قرآن مبارزه کردند و در این راه به شهادت رسیدند.