رونق تولید ملی | جمعه، ۲۸ تیر ۱۳۹۸

نمایشگاه انرژی نفت ،گاز و پتروشیمی فرصتی برای ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان - نمایش محتوای خبر

 

 

نمایشگاه انرژی نفت ،گاز و پتروشیمی فرصتی برای ارائه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان

Loading the player...

دانلود

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ اقتصادي         

نمایشگاه انرژی نفت ،گاز و پتروشیمی با حضور 140 شرکت داخلی و 40 شرکت خارجی محلی برای ارائه توانمندیهای کشور در حوزه های نفت ،گاز ،آب و برق و انرژی های تجدید پذیراست.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی   برگزاری نمایشگاه انرژی کیش را از دستاوردهای  مهم کشور در حوزه صنایع نفت ،گاز وپتروشیمی  و محلی برای ارتباط بیشتر مصرف کنندگان و مجریان طرح ها در حوزه صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی برشمرد و گفت: این نمایشگاه  در چهار مرحله و در استان های خوزستان ،تهران ،فارس و جزیره کیش برگزار می شود.

مرضیه شاهدایی با اشاره به برنامه های حمایتی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از شرکت های دانش بنیان  گفت: برای حمایت از مشاوران ،پیمانکاران و به طور کلی تولیدات در حوزه های نفت ،گاز و پتروشیمی  لیست جامعی از تولید کنندگان داخلی دانش بنیان تهیه شده  که از این لیست برای خرید و سفارش در این حوزه استفاده می شود.

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به  راه اندازی واحد های پتروشیمی و افزایش تولید در این حوزه اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر ظرفیت نصب شده 64 میلیون تن است که امیدواریم تا پایان سال 95 ظرفيت توليد در حوزه پتروشيمي به  51 میلیون تن برسد.

وی همچنین میزان صادرات در حوزه صنایع پتروشیمی را 15 میلیون تن اعلام کرد و افزود این میزان تا پایان سال به 20 میلیون تن خواهد رسید.