حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

نماز عید فطر کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

نماز عید فطر کیش

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صداوسیما/سیاسی

عید سعید فطر روز وحدت همه مسلمانان جهان است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی در خطبه های نماز عیدفطر با تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان گفت:روز عید سعید فطر روز وحدت همه مسلمانان  جهان و پاداش يک ماه عبادت و بندگي است .  

وی  توجه همه احزاب و گروه ها به اصول و احکام تغییر ناپذیر نظام جمهوری اسلامی ایران را موجب  وحدت وهمدلی در جامعه دانست و اظهار داشت:انقلاب اسلامی اصول محکم و متشابه متعددي دارد که یکی از آنها اعتقاد و التزام به دين مبين اسلام است  و توجه به احکام نوراني اين دين آسماني نشانه ي انقلابي بودن واقعي است .

امام جمعه کیش با بيان اينکه سیره عملی ،سخنان و اندیشه های والای امام خمینی (ره) بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی از دیگر نشانه ها و اصول محکم انقلاب اسلامی است گفت :هرکس می خواهد به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کند باید خود را به ديدگاه و اندیشه هاي  امام خمینی (ره) نزدیکتر کند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی توجه به رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در تمامی زمینه ها و در میدان های عمل و جهاد را از دیگر اصول انقلاب اسلامی ایران برشمرد و افزود:کسي که در همه زمينه ها به ولايت فقيه اقتدا کند در مسير واقعي انقلاب اسلامي قرار دارد .

امام جمعه کیش در بخش دیگری از سخنان خود به جایگاه ویژه زکات در دین مبین اسلام اشاره کرد و افزود:اهتمام  مسلمانان  به  پرداخت زکات در جامعه به عنوان يک فريضه ي اسلامي بسیاری از مشکلات و گرفتاري هاي مسلمانان  را  برطرف خواهد کرد.