رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

نماز جمعه کیش - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

نماز جمعه کیش

نماز جمعه کیش


Loading the player...

جمهوری اسلامی ایران دربیشتر عرصه ها به یکی از قدرتهای منطقه و جهان تبدیل شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر کیش : حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام الله دهه فجر گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن صلابت ایران اسلامی را یک بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشید .

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در زمینه دفاعی ، علمی ، مهندسی ، هسته ای و پزشکی جزء قدرتهای بزرگ منطقه و جهان است.

وی خاطر نشان کرد: توان دفاعی کشورمان در زمینه هسته ای ، موشکهای قاره پیما و بالستیک ، دنیا را متحیر کرده است و قدرتهای استکباری  باید بدانند دستاوردهای دفاعی ایران در تحریم های ناجوانمردانه بدست آمده است و ملت ایران هرگز از حقوق قانونی و مسلم خود در هیچ عرصه ای کوتاه نخواهد آمد.

خطیب جمعه کیش با اشاره به صدور دستاوردهای انقلاب اسلامی به کشورهای منطقه گفت: حلقه مقاومت اسلامی با محوریت ایران در منطقه تکمیل شده است و کشورهای مسلمان خاورمیانه و حتی جهان با بهره گیری از پیام های انقلاب اسلامی ایران توانستند برابر شرارتهای مستکبران بایستند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی  گفت: دشمنان انقلاب از همان سالهای پیروزی انقلاب اسلامی با راه اندازی جنگ تحمیلی ، ترور شخصیتهای برجسته کشورمان ، بمب گذاری ها و ایجاد ناامنی در فضای کشور قصد برهم زدن انقلاب اسلامی را داشتند که هر بار با شکست روبرو شدند.

وی از مردم کیش خواست همگام با مردم سراسر ایران در یوم الله 22 بهمن یکبار دیگر فریاد استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی  سر داده و به دنیا نشان دهند که همواره پیرو آرمانهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند.

حجت الاسلام فلاحیان نیز پس از پایان خطبه ها و برپایی نماز ، با تبریک سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: فریاد یکصدای ملت ایران 22 بهمن در سراسر کشور  طنین انداز خواهد شد و حضور میلیونی مردم ایران در عرصه های مختلف نشان داده است که ملت ایران  پشتیبان نظام و رهبری است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران به بسیاری از کشورهای منطقه صادر شده است و پایداری ملتهای مسلمان منطقه نشات گرفته از پایداری ملت ایران در سال 57 است.