رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

نماز جمعه کيش - فرکانس هاي پخش سیما

 

 

نماز جمعه کيش

نماز جمعه کيش

نماز جمعه کيش

رهبر معظم انقلاب در بیست و شش سال گذشته کشور را از خطرناک ترین پیچ ها به سلامت عبور دادند.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی در خطبه های نماز جمعه کیش  با اشاره به فرارسیدن  چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب وبنیان گذار جمهوری اسلامی ، شهامت،شجاعت ، درایت،دانش واخلاص را از ویژگیهای بارز امام خمینی (ره) برشمردوگفت : در طول تاریخ بسیار کم اتفاق افتاده است تمامی این خصوصیات وویژگیها در یک انسان  ظهور کند.

  امام جمعه کیش انتخاب و آغاز رهبری رهبر معظم انقلاب را در آن زمان از دیگر وقایع مهم تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد وافزود:رهبر معظم انقلاب ، بیست و شش سال کشور را از سخت ترین گردنه ها عبور دادند،اتفاقاتی که هرکدام می توانست کشوری را از پای در آورد.

وی در ادامه صلابت، شجاعت،هوشمندی، ایمان و توجه به امور مختلف کشور و پیشرفت در تمامی زمینه ها رااز ویژگیهای منحصر بفرد رهبر معظم انقلاب عنوان کردو گفت:امروز جمهوري اسلامي ايران به خود مي بالد که چنين رهبر فرزانه ،شجاع ، مدير و مدبري دارد.

حجت الاسلام و المسلمين عليدادي با اشاره به نيمه شعبان و فرا رسيدن ميلاد منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود (عج) ، آن حضرت را یگانه منجی عالم بشریت دانست وگفت: شرایط جهان اسلام روز به روز سخت تر ودشوار تر وظهور حضرت ولی عصر(عج) اجتناب ناپذیر تر می شود .

امام جمعه کیش امید به آینده ، فراهم کردن بستر ظهور ، وحدت وهمدلی افراد جامعه ، توجه بیشتر به فرائض دینی و عمل به رهنمودها و توصیه های  ولایت فقیه را زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) دانست وافزود:ما همواره باید به آینده امید وار باشیم زیرا معتقدیم با ظهور ولی عصر(عج) دنیا سراسر عدل وداد خواهد شد.

حجت الا سلام والمسلمین علیدادی در ادامه سخنان خود با تبریک فرارسیدن هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت:این افراد چشم وگوش مسئولان نظام جمهوری اسلامی هستند و هر کس از این ظرفیت ها استفاده کند از دلسوزانه ترین اطلاعات بهره برده است.

وی امنیت وآسایش مردم را مرهون زحمات وتلاشهای این افراد عنوان کرد وگفت:سربازان گمنام امام زمان با شرکت در ماموریتهای سخت و پیچیده وبا به خطر انداختن جان خود تلاش می کنند تا ما در امنیت کامل زندگي کنيم.

خطیب جمعه کیش عمل به فریضه ی امر به معروف ونهی از منکر را وظیفه شرعی تمامی مردم جامعه دانست و افزود: بر تمامی افراد جامعه واجب است  به وظیفه خوددر جامعه که همان امربه معروف ونهی از منکر است به طور جدی عمل کنند.

 وی افزود:مسئولان  در حوزه های کاری خود وستاد امر به معروف و نهی ازمنکر در جامعه باید فعال تر وجدی تر وارد صحنه شوند و در اجراي اين فريضه الهي دقت کنند تا به آبروي افراد جامعه خدشه اي وارد نشود و جامعه از  صلابت و سلامت  دور نشود.

دي در پايان خطبه ها ، فرا رسيدن سالروز ولادت حضرت علي اکبر عليه السلام و روز جوان را به جامعه اسلامي تبريک گفت و بر الگو گرفتن از بزرگان دين تاکيد کرد.