جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

نقش موثر بسیج در مقابله با شبیخون فرهنگی - نمایش محتوای خبر

 

 

نقش موثر بسیج در مقابله با شبیخون فرهنگی

نقش موثر بسیج در مقابله با شبیخون فرهنگی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: حضور بسیج در عرصه‌های مختلف حراست از ارزش‌های اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی و هجمه‌های دشمنان بسیارموثر است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، غلامحسین مظفری با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، و مدافعان سلامت بر اهمیت، ارزش و جایگاه والای بسیج در تمام عرصه‌های مختلف تاکید کرد.

وی افزود: با فرمان حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران پنجم آذر با عنوان هفته بسیج نام گذاری شده است و امروز آثار ارزشمند تشکیل این نهاد از جمله در مبارزه با بیماری کرونا ستودنی است.
مظفری با بیان این که دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی پیش بینی کرده بود که در عرض کمتر از چند ماه نظام نو پای انقلاب اسلامی را با شکست مواجه خواهد کرد، گفت: حضور موثر و هوشمندانه بسیج در صحنه نبرد حق بر علیه باطل معادلات دشمنان را تغییر داد.
وی گفت: نیرو‌های بسیجی با مقاومت، ایثار و فداکاری به گونه‌ای سرنوشت جنگ را تغییر دادند که این اقدام ارزشمند یک دستاورد بزرگ برای نظام اسلامی است.
رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، گفت: ایثار و فداکاری بسیج، و مشارکت تمام ارکان نظام اسلامی ایران از جمله سپاه پاسداران برای حضور در کشور‌هایی مثل سوریه و عراق سبب شد اهداف شوم و پلید دشمنان ناکام بماند.
غلامحسین مظفری، گفت: ایثار و فداکاری بسیجیان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی موجب شکست و اضمحلال دشمن شد و اهداف شوم آنان به زباله دان تاریخ پیوست.
مظفری با بیان اهمیت نقش بی بدیل خدمات بسیج در تمام عرصه‌های از جمله کنترل همه گیری کرونا افزود: از آغاز نخستین روز شیوع بیماری کرونا و مقابله با این بیماری تنها نهاد و ارگانی که تفاهم نامه همکاری با وزارت بهداشت را امضا کردند بسیج بود و خوشبختانه در جزیره کیش از اسفند ۹۸ بسیج برای کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و آگاهی بخشی از خطرات ناشی از این بیماری، نقش موثری داشته است.
وی اجرای طرح قرنطینه، استقرار ۸ پایگاه بسیج در هشت منطقه در جزیره کیش، ارائه خدمات به نیازمندان، مشارکت در پویشی با عنوان کمک مومنانه، آگاهی بخشی به عموم جامعه درخصوص خطرات ناشی از شیوع بیماری کرونا"را از جمله اقدامات ارزشمند نهاد امامت جمعه، سازمان منطقه آزاد کیش، و بسیج برشمرد که نقش موثری در پیشگیری از شیوع بیماری در جزیره کیش داشت.
مظفری خاطر نشان کرد: خدمت خالصانه و تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، پیام و خواست شهدا و کسانی است که برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی از جان گذشتگی کردند.