رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۸

نفرات برتر مسابقات شنا پسران در جام رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

نفرات برتر مسابقات شنا پسران در جام رمضان

نفرات برتر مسابقات شنا پسران در جام رمضان

مسابقات شنا پسران در ۷ رده سنی با حضور ۱۲۰ ورزشکار در استخر المپیک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري صداوسيما مركز كيش، مسابقات شنا ویژه پسران 26 اردیبهشت با حضور 120 ورزشکار در 7 رده سنی و مواد 25، 50، 100، 200 متر آزاد- 50 متر قورباغه و 50 متر پروانه در استخر المپیک برگزار شد.

 نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند.

شناگران عموم
25 متر آزاد  رده سنی   زیر 8 سال ( متولدین 91-92)
طاها روستا زاده                 مقام اول
ماهان شهریار دوست        مقام دوم
رادین براتی                    مقام سوم
25 متر آزاد زیر 8 سال ( متولدین 89-90)
نیما فرضی پور               مقام اول
روهام روئینا                مقام دوم
اتاایل زلالی               مقام سوم
50 متر آزاد رده سنی   9 تا 10  سال
محمد حسین وفایی          مقام اول
امیر حسین قرایی             مقام دوم
اهورا زاهدی                   مقام سوم
50 مترآزاد رده سنی  11 تا 12 سال
ابوالفضل زائری                     مقام اول
آرش فیاض                         مقام دوم
محمد مهدی علایی              مقام سوم
 
50
مترآزاد    رده سنی   زیر 13تا14 سال
آریا فخر کاشان                   مقام اول
حسین ناظریان                     مقام دوم
عرفان طاهریان                     مقام سوم
50 مترآزاد    رده سنی   8 تا 10 سال
محمد طاها فتاحی               مقام اول
پارسا محمدی                  مقام دوم
امیر حسام باغانی              مقام سوم
 
شناگران تیم
 
50
مترآزاد  رده سنی   8 تا10  سال
بارمان قاعده اصلی              مقام اول
سهیل طاهر خانی               مقام دوم
محمد مهدی معصومیان       مقام سوم
50 مترآزاد    رده سنی   11 تا12  سال
ماهان همتی                        مقام اول                                                                                           
عرشیا دیانتی                     مقام دوم                                                                                 
امیر رضا گلشن               مقام سوم     
   50
مترآزاد    رده سنی   13 تا 14 سال       
  
امیر علی جعفر نیا                  مقام اول
  امیر کسری براتیان                مقام دوم
بهامین پور شکری                مقام سوم                                                                                                                               
100
مترآزاد    رده سنی   15-17 سال
علی ستها                         مقام اول
امین معینی                       مقام دوم
آرتین اقدمی                   مقام سوم
 
50
متر قورباغه    رده سنی   11 تا12 سال
ماهان همتی                         مقام اول
علیسان خواجویی                مقام دوم
هومن شهبازی                    مقام سوم
 
50
متر قورباغه    رده سنی   13 تا 14 سال
امیر علی جعفر نیا                   مقام اول
امیر کسری براتیان                  مقام دوم
شارمین نیک فرجام               مقام سوم
 
50
متر قورباغه    رده سنی   15 تا17 سال
علی ستها                         مقام اول
عماد نجف پور                 مقام دوم
امین معینی                        مقام سوم
 
50
متر پروانه   رده سنی   13-14 سال
امیر کسری براتیان                    مقام اول
امیر علی جعفر نیا                     مقام دوم
علیرضا اسدی                         مقام سوم
 
200
متر آزاد   رده سنی   15تا17  سال
 
آرتا محمدی                         مقام اول
نیما کشاوری                        مقام دوم
امیر علی سلیمانی فر            مقام سوم