جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

نظر شورای سلامت کیش ملاک تصمیم گیری برای مقابله با ویروس کرونا در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

نظر شورای سلامت کیش ملاک تصمیم گیری برای مقابله با ویروس کرونا در کیش

جانشین رئیس ستادمدیریت بحران کیش، گفت: مسئولان ملی از عملکرد منطقه آزاد کیش در مقابله با ویروس کرونا رضایت دارند و تصمیم گیری براساس نظر شورای سلامت کیش خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، مصطفی خانزادی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، با اشاره به  پیشنهاد استاندار هرمزگان برای تعطیلی 7 روزه مناطق قرمز در استان از جمله جزیره کیش، گفت: با احترام فراوان برای استاندار هرمزگان، مسئولان ملی از عملکرد منطقه آزاد کیش در خصوص مقابله با ویروس کرونا رضایت دارند.

وی گفت: اکنون هم طبیعی است باتوجه به اینکه شورای سلامت کیش با ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای سلامت هرمزگان هماهنگ است تشکیل جلسه می دهد و سعی خواهد کرد بهترین تصمیم را در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا اخذ کنند.
وی گفت: جزیره کیش دارای شرایط خاصی است و اعضای شورای سلامت کیش براساس این شرایط خاص بررسی می کند و تصمیم گیری می کند به گونه ای که دغدغه استاندار هرمزگان نیز برطرف شود.
خانزادی گفت: ما امیدواریم بتوانیم بدون اینکه توقفی در فعالیتهای اقتصادی و زندگی جاری مردم به وجود بیاید بتوانیم مبارزه کنیم با ویروس کرونا و بتوانیم منطقه آزاد کیش  را برگردانیم به حالت قبلی که زبانزد بود و منطقه سفید باشد.
جانشین رئیس ستاد مدیریت بحران کیش گفت: ممنوعیت کار سختی است اما جدیت کار راحتی است و اگر نقصی هم در عملکرد ما است برطرف کنیم و ممنوعیت ها را به حداقل ممکن برسانیم