حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

نشست هیئت عاشقان ولایت با موضوع نقش ولایت در شکل گیری ، پیروزی و تثبیت انقلاب تشکیل شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هیئت عاشقان ولایت با موضوع نقش ولایت در شکل گیری ، پیروزی و تثبیت انقلاب تشکیل شد.

Loading the player...

دانلود

کیش/خبرگزاری صدا و سیما/سیاسی

آیت الله حائری شیرازی عضو مجلس خبرگان رهبری در این نشست با اشاره به نقش ولایت و رهبری در تثبیت انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ایران ،انقلابی اسلامی بود و رمز ماندگاری آن ولایتمداری مردم و تبعیت از رهبری است.

وی با اشاره به حضور ملت ایران در همه عرصه های اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی گفت: حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای و مشارکت پرشور در انتخابات یکی از جلوه های اتحاد و پایبندی ملت به نظام است.

سرگرد خادمی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته بسیج و یاد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم گفت: سالهاست که انقلاب اسلامی ایران به تمام دنیا صادر شده است .

وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران برابر هجمه های بیگانگان گفت: مسلمانان جهان تحت فرمان ولی امر مسلمین جهان هستند و در دنیا از رهبر معظم انقلاب با احترام یاد می شود.

سرگردخادمی زاده ولایت را عنصر اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: اگر ولایت نباشد انقلابها یکی پس از دیگری با شکست رو به رو می شوند و انقلابهای نا فرجام و متزلزل برخی از کشور های دنیا سند محکم این ادعاست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کیش با اشاره به جایگاه برجسته ایران در دنیا گفت: کشورمان در زمینه علمی ، نظامی و سیاسی جزء کشورهای برتر دنیاست و این دستاوردها به لطف پروردگار ، با همت مردم  و رهبری مدبرانه آیت الله خامنه ای به دست آمده است.  

وی از توان بالای دفاعی جمهوری اسلامی ایران هم یاد کرد وگفت: اینک دشمنان جرات تعدی به کشورمان را ندارند چرا که به کوچکترین تحرک نظامی دشمن پاسخ قاطعانه ای خواهیم داد.