حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

نشست هم افزايي اوليا و مربيان - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست هم افزايي اوليا و مربيان

Loading the player...

دانلود

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/اجتماعي

نشست هم افزایی والدین و آموزگاران با موضوع کنترل خشم و دریافتِ درستِ پیام های همدیگر در کیش برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما/ مدرس این دوره آموزشي ، آقاي باقری مشاوره خانواده و روان شناس کودک بود که راهکارهای کنترل خشم ، تعامل همسران ، دریافت پیام های کودکان و پاسخ صحیح به آنان و شیوه های نوین آموزش را برای والدین و آموزگاران تبیین کرد.

نیلوفر شیشه بر مدیر دبستان دخترانه دکتر حسابی گفت: پیشرفت کودکان برای نظام آموزشی مهم است و آموزگاران و والدین با کمک هم می توانند شرایط مطلوبی برای ارتقاء علمی و اجتماعی فرزندان ایجاد کنند.

در این نشست بیش از 100 نفر از والدین حضور داشتند و از مطالبی که ارائه شد راضی بودند تعدادی از آنان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمای کیش گفتند: مطالب ارائه شده در این نشست ،  کاربردی است و پیش از این هم در کلاس های آموزشی دکتر باقری شرکت کردیم  و نتایج خوبی به دست آوردیم.

سعیده علیرضایی آموزگار پایه دوم نیز گفت: شرکت در این نشست ها مهارت آموزگاران را در شناسایی توانمندی های کودکان افزایش می دهد.

اختر فتاحی معلم کلاس اول نیز که بیش از 38 سال سابقه تدریس دارد با اشاره به مزایای حضور در دوره های آموزشی گفت : سطح دریافت و توانایی کودکان متفاوت است و اگر آموزگاری این موضوع را نداند روند علم آموزی با اختلال روبه رو می شود.    

کنترل خشم و توجه به خواسته های طرف مقابل مهمترین راه اصلاح رفتارهای اجتماعی است که در نشست دانش افزایی و آموزش خانواده به آن تاکید شد.