حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۷

نشست برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

نشست برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس

نشست برنامه ریزی گرامیداشت هفته دفاع مقدس

نشست برنامه ریزی برای برپایی برنامه‌های هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، سرگرد ابراهیم خادمی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش، گفت: آنهایی که دم از حقوق بشر می زنند همان کسانی هستند که 8 سال جنگ علیه ایران اسلامی را به راه انداختند و شهیدان زیادی به این مملکت تحمیل کردند، این حقوق بشر انسانی نیست بلکه حقوق بشر آمریکایی است.
سرگرد خادمی زاده، وظیفه ارگان های مختلف را در زنده نگه داشتن یاد شهدا را مهم دانست و افزود: باید به نسل جوان امروز یادآوری کنیم که این شهدا چه کسانی هستند و در راه سرافرازی ایران چه جان فشانی ها کرده اند.
وی افزود: دشمنان هجمه فرهنگی بسیار سنگینی علیه ایران به راه انداختند و وظیفه امروز ما، نهادینه کردن ارزش هایی چون دفاع مقدس برای مقابله با این تهاجم است.
سرگرد خادمی زاده گفت: ما مردم بسیار نجیبی داریم؛ درست است که مشکلات اقتصادی وجود دارد اما این مشکلات نباید دست آویزی برای دشمنان باشد تا با دامن زدن به آنها به هدف خود برسند. نظام جمهوری اسلامی ایران قویتر از این صحبت هاست و تمام فتنه های آنها به فضل الهی با شکست مواجه خواهد شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با اشاره به برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: برنامه های متنوعی شامل برپایی همایش ها و نمایشگاه، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، تجلیل از نخبگان جزیره کیش و غبار روبی مزار شهدای گمنام همراه خواهد بود.