جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

نسیم صبحگاهی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نسیم صبحگاهی

Loading the player...

تهیه کنند:رضاحاتمی نژاد

مجریان: مهدی رشیدیان،امیررضا هاشمی

تصویربرداران: مهدی روحی،کامبیزحسین زاده،احمدمرادی،محمدخلیلی

صدابردار:حمیدپورغلامحسینی

دستیارتصویربردار و عکاس: مهدی سالارنسب

نویسنده: لیلا تاجر زاده

نسیم صبحگاهی به عنوان آغاز کننده برنامه های روز شبکه کیش به مدت 60 دقیقه بصورت زنده از سیمای مرکزکیش تولید و پخش می شود. هدف اصلی این برنامه ایجاد امید آفرینی و نشاط اجتماعی است.

آیتم های این برنامه شامل: حضور مهمانان در برنامه همچنین آموزش نگهداری گلهای آپارتمانی، ورزش صبحگاهی و سایر مهمانان  به گزارش مردمی ،موسیقی و میان برنامه های شاد و جذاب ، وله  و مجری دوم ،ضمن ارائه مسائل اجتماعی اوقات خوب و شادی را برای کیش نشینان ارائه مینماید.

صبح خود را با جملات مثبتی همچون «حتما نمره‌ی خوبی می‌گیرم»، «معامله‌ی امروز عالی پیش میره» و … آغاز کنید. این جملات مثبت قدرت زیادی دارند و برای شما اعتماد به نفس به ارمغان می‌آورند. جملات مثبت و انگیزشی را هر صبح مرور کنید و مطمئن باشید اوضاع همان‌طور که فکر می‌کنید، پیش خواهد رفت. کافی است به طلوع زیبا و دل‌انگیز خورشید نگاه کنید تا انرژی عظیمی دریافت کنید. مشاهده‌ی طلوع خورشید به شما نشان می‌دهد که بخشی از این طبیعت زیبا هستید و به‌عنوان عضوی از این جهان خاکی، مسئولیت‌هایی دارید که باید به آنها رسیدگی کنید. شما از خورشید انرژی دریافت می‌کنید و سپس تصمیم می‌گیرید که این انرژی جذب‌شده را در کجا مصرف کنید.

برنامه نسیم صبحگاهی هر پنج شنبه ساعت8:30 و بازپخش هر شنبه ساعت 8:30 از شبکه کیش پخش میشود.

سال تولید: تابستان98