جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسیم سحر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نسیم سحر

Loading the player...

تهیه کننده وتدوینگر: یزدان قاسمی

تصویر بردار: مهدی روحی،احمدمرادی،کامبیزحسین زاده

مجریو نویسنده: بهنام قاسم پور

دستیار تصویربردار: مهدی سالارنسب

این برنامه (ویژه سحرگاه ماه مبارک رمضان)به تعداد ۳۰ برنامه ۳۵ دقیقه ای وجمعا به مدت ۱۰۵۰ دقیقه در  سیمای مرکز کیش تولید می شود.

 آیتم های این ویژه برنامه شامل : تیتراژ ، وله  و گرافیک، پلاتوی مجری و کارشناس ، گزارش ، ادعیه و مناجات و ... می باشد. فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در خصوص نماز ،تشویق وتعمیق باورها وآگاهی های کودکان و نوجوانان خصوصا افرادی که به تازگی به سن تکلیف رسیده اند نسبت به روزه و سایر برکات معنوی ماه مبارک رمضان از جمله اهذاف مهم این برنامه می باشد. سحرگاهان ماه مبارک رمضان براي مهمانان ضيافت الهي ، لذت بخش و مسرت آفرین است ؛ چرا که این لحظات بهترین اوقات برای استجابت دعاهای خیر است ، درهای آسمان در این اوقات بر روی بندگان صالح و مومن باز می‌شود و باران رحمت الهی بر زمین نازل می‌گردد. در تمامی ادیان، اوقات سحر بهترین موقع برای نیایش عنوان می شود و چه زیباست و دوست داشتنی است سحرهای ماه رمضان؛ خلوتی که کم تر دست می دهد تا به دور از غوغای بی حاصل روزانه که زندگی انسان ها را غرقه در خود ساخته است، این امکان فراهم آید تا دمی هم به خود بپردازیم و قصه دل های پرغصه را بازگوییم.

یکی از بهترین زمان ها برای استفاده هر چه بهتر در این ماه استفاده از سحر های ماه مبارک رمضان است. پیامبراعظم (صلی الله علیه وآله): جماعت، غذای سحر و غذا دادن در شب، برکت است. سحری بخورید تا نیرویتان زیاد شود. سحری بخورید تا به سنت عمل کرده باشید؛ سحری بخورید هر چند یک جرعه آب باشد. .

سال تولید: بهار98