جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

نسیم سحر ویژه سحر ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نسیم سحر ویژه سحر ماه مبارک رمضان

Loading the player...

تهیه کننده:یزدان قاسمی

مجری:بیژن منصوری

تدوین:یزدان قاسمی

تصویربردار:مهدی روحی

دستیار:احمد مرادی

برنامه تلویزیونی « نسیم سحر » ویژه سحر ماه مبارک رمضان به تعداد30 برنامه 35 دقیقه ای با ساختار ترکیبی و موضوع معارف اسلامی هر روز در لحظات سحر از سیمای کیش پخش خواهد شد. آیتم هایی از جمله آرم،پلاتو مجری، مباحث کارشناسی، پخش تلفن مردمی،میان برنامه ، مسابقه ، ادعیه،دعای سحر،اذان ومناجات، پخش نماز صبح  و...  برای این برنامه درنظر گرفته شده است .

همه ما در تمام لحظه های زندگی نیازمند تکیه گاهی محکم و مطمئن هستیم تا امور مختلف زندگی را پیش برده، بر مشکلات فائق آمده و در مسیر کمال و تعالی گام برداریم.
زمان اتصال به خداوند متعال، انسان به لحاظ روحی و روانی در شرایط و موقعیت خاص و معنوی ویژه ای قرار می گیرد که باید از آن به منظور نزدیکی هرچه بیشتر به خداوند خود استفاده کند.
در حالت دعا انسان خاضعانه و خاشعانه عبودت و بندگی خود را اثبات کرده، کمال بندگی را به جا آورده، و از آنکه بزرگترین و برترین و بی همتاست، خواسته خود را طلب می کند.
و از آنجا که خالق هستی بخش فرموده است: ادعونی استجب لکم، چنانچه با خلوص نیست، صادقانه و با نیت خیر در پی حاجتی باشیم، خداوند کمک لازم را به ما خواهد کرد.
در تمامی ادیان، اوقات سحر بهترین موقع برای نیایش عنوان می شود و چه زیباست و دوست داشتنی است سحرهای ماه رمضان؛ خلوتی که کم تر دست می دهد تا به دور از غوغای بی حاصل روزانه که زندگی انسان ها را غرقه در خود ساخته است، این امکان فراهم آید تا دمی هم به خود بپردازیم و قصه دل های پرغصه را بازگوییم

سال تولید: 1396