حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۱ تیر ۱۳۹۷

ناصرشریفی: رئیس جمهور از نیروهای توانمند هرمزگانی در کابینه دوازدهم دعوت کند - نمایش محتوای خبر

 

 

ناصرشریفی: رئیس جمهور از نیروهای توانمند هرمزگانی در کابینه دوازدهم دعوت کند

ناصرشریفی: رئیس جمهور از نیروهای توانمند هرمزگانی در کابینه دوازدهم دعوت کند

کیش/خبرگزاری صدا وسیما/اجتماعی

نماینده مردم بندرلنگه، بستک، پارسیان و جزیره کیش در مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل انتظار هرمزگانی‌ها از رییس جمهور استفاده از ظرفیت نیروهای شایسته، توانمند، بی حاشیه وکارآمد هرمزگانی در سطح کابینه است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، ناصر شریفی با اشاره به شکل گیری کابینه جدید در مردادماه و معرفی وزرای پیشنهادی به مجلس پس از مراسم تحلیف، گفت: کابینه جدید دکتر روحانی باید باتلاش و انگیزه مضاعف بتواند خدمات شایسته و ملموسی برای مردم بویژه در حوزه تولید، اشتغال و توجه جدی به زیرساخت‌های مناطق محروم داشته باشد و برای آن‌ها برنامه ریزی کند.

وی افزود: اصل شایسته سالاری، توانمندی وتخصص، داشتن روحیه جهادی، انقلابی و مردمی، اِشراف داشتن به مشکلات مردم در حوزه تخصصی از جمله ویژگی هایی است که در انتخاب وزرا باید مورد توجه قرار گیرد.

شریفی گفت: حداقل انتظار هرمزگانی‌ها از رییس جمهوراستفاده از ظرفیت نیروهای شایسته، توانمند، بی حاشیه و کارآمد هرمزگانی در سطح کابینه، معاون وزیر، سازمان‌ها و استانداری‌ها است.

نماینده حوزه غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی افزود: گلایه مردم و نخبگان هرمزگانی این است که چرا تاکنون هرمزگان در این زمینه حضور پررنگی نداشته و زمینه برای حضور نیروهای هرمزگانی در سطح ملی فراهم نشده است.

شریفی گفت: جوانان هرمزگانی که دیروز در میدان جنگ تحمیلی و دفاع مقدس با هوشمندی و ذکاوت طراح و برنامه ریز بودند و مسولیت خطیر عملیات‌ها را مدیریت می‌کردند، امروز نیز در عرصه سازندگی، عمران و پیشرفت کشور می‌توانند هوشمندانه نقش آفرینی کنند.

وی افزود: از رئیس جمهوری انتظار می‌رود همچنان که هرمزگانی‌ها به ایشان اعتماد کردند ایشان نیز به هرمزگانی‌ها اعتماد کنند و از ظرفیت نیروهای توانمند، شایسته و کارآمد هرمزگانی در سطوح ملی و محلی استفاده کند