جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

موفقیت سپاه حفاظت هواپیمایی در ماموریت‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

موفقیت سپاه حفاظت هواپیمایی در ماموریت‌ها

دانلود

سپاه حفاظت هواپیمایی تا به امروز در ماموریت‌های محوله موفق عمل کرده و از حیثیت نظام جمهوری اسلامی ایران صیانت کرده است.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما مركز كيش، حجت الاسلام علی شهبازی نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت هواپیمایی کشور به مناسبت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی  گفت:سپاه حفاظت هواپیمایی از زمان تشکیل تا به امروز در مواجهه با بیش از ۱00 مورد اقدام مقدماتی و رسمی به هواپیما ربایی در کشور موفقیت صد درصدی داشته است.
نماینده ولی فقیه در سپاه حفاظت هواپیمایی کشور با بیان اینکه پاسداران حفاظت هواپیمایی به برکت ایمان و مجاهدت توانسته اند با ايثار و از جان گذشتگی ، توطئه های دشمنان نظام اسلامی را  نقش بر آب کنندافزود: امنیت در کنار تهدید تعریف می شود و انسان آگاه و هوشیار موظف است تهدید را به موقع شناسایی و با تدابیر عقلانی در مقابله با هرگونه تهدید  خود را توانمند  سازد .
حجت الاسلام شهبازی اتکاء به خداوند متعال را رمز موفقیت سپاه حفاظت هواپیمایی عنوان کرد وافزود: نیروهای مسلح با آمادگی کامل در ابعاد مختلف جسمانی ،علمی ،برخورداری از تجهیزات نظامی وبا اتکاء به قدرت لایزال الهی توانسته اند تمام تهدیدهای دشمنان را خنثی کنند.
امام جمعه کیش در این مراسم به سالروز تاسیس سپاه حفاظت فرودگاه اشاره کردو گفت: امنیت امروز کشور و همچنین امنیت هوایی مرهون هوشمندي و نگاه تيز بين حضرت امام خميني رحمه الله عليه است .
حجت الاسلام و المسلمين حسن زاده با اشاره به اینکه  نیروهای نظامی ،انتظامی ،امنیتی و حفاظتی وظیفه  خطیر حفظ و حراست نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارند افزود: تمام فعالیت نیروهای نظامی و انتظامی  در بخش های مختلف زمانی ارزشمند و پایدار است که بر اساس اخلاص و خدامحوری باشد.
وی افزود: رفتار اخلاق مدارانه با مسافران از مهم ترین وظایف نیروهای سپاه حفاظت هواپیمایی است .
قرائت زیارت عاشورا و غبار روبی مزارشهدای گمنام و اجرای سرود دانش آموزي از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی در مسجد امام حسن (ع) برگزارشد