جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

مهمترین پیام واقعه عاشورا ایستادگی برابر ظلم و حمایت از حق است. - نمایش محتوای خبر

 

 

مهمترین پیام واقعه عاشورا ایستادگی برابر ظلم و حمایت از حق است.

مهمترین پیام واقعه عاشورا ایستادگی برابر ظلم و حمایت از حق است.

کيش/خبرگزاري صدا و سيما/ دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس در کيش

مهمترین پیام واقعه عاشورا ایستادگی برابر ظلم و حمایت از حق است.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در جمع نیروهای سپاه کیش گفت: عاشورا در تاریخ جاری است و تمام تلاش بنی امیه برای مهار پیام های عاشورا بی نتیجه ماند.

وی افزود: امام سجاد(ع) و حضرت زینب (س) در انتقال پیام های عاشورا نقش موثری داشتند و امروز پس از گذشت قرن ها از این واقعه مهم همچنان درس های عاشورا برای مردم سرمشق زندگی است.

امام جمعه کیش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان دفاع مقدس گفت: رزمندگان اسلام با اقتدا به امام حسین(ع) پا  به عرصه دفاع از میهن گذاشتند و امروز مدافعان حرم نیز با اقتدا به سرو و سالار شهیدان از اسلام و ارزش های عاشورا دفاع می کنند.

سرهنگ علی علی نژاد جانشین فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان که مهمان این مراسم بود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: 8 سال جنگ تحمیلی در ابتدای پیروزی انقلاب برای کشور ما دشوار بود اما غیرت و مردانگی رزمندگان کشورمان در این نبرد نابرابر ، موجب سرافرازي کشورمان شد .

وی افزود: مهمترین الگوی رزمندگان دوران دفاع مقدس شهدای کربلا بودند و دفاع مقدس نمونه ای کوچک از واقعه مهم عاشورا بود .  

سرهنگ علی نژاد  افزود : نظام جمهوری اسلامی امروز به قدرت بازدارنده منطقه تبدیل شده است.

وی تصریح کرد : امروز تمامی مرزهای جمهوری اسلامی ایران تحت کنترل است و با کسانی که بخواهند به مرزهای ما تعرض کنند برخورد جدی می شود.