سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشت

ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشت

کیش / خبرگزاری صداوسیما / سیاسی

به گزارش خبر گزاری صدا و سیما حجت الاسلام والمسلمین علیدادی امام جمعه کیش در خطبه های نماز جمعه با گرامیداشت  هفته دفاع مقدس گفت: ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی سخت ترین تحریم ها را پشت سر گذاشت و در دوران دفاع مقدس هزاران شهید ،جانباز و رزمنده از مرز و بوم ایران اسلامی دفاع کردند.

وی همچنین با تبریک عید غدیر گفت: مهمترین درس غدیردر 2 محور تبعیت از روش و منش امام معصوم امیر المومنین علی (ع) و جریان پویای رهبری مولای متقیان و اداره کشور به بهترین شکل ممکن خلاصه می شود  .

وی به نامه ها و فرامین حضرت علی (ع) به فرمانداران و استانداران هم اشاره کرد و گفت : مضامین این فرمان نامه ها به حدی محکم و روشنگرانه است که منشور سازمان ملل را که بیش از90 حقوقدان بین المللی نوشته اند نیست.

حجت الاسلام والمسلمین علیدادی از واقعه صبرا و شتیلا و کشتار مردم بی دفاع فلسطین هم یاد و در سخنانی حکام جنایتکار رژیم غاصب صهیونیستی را ناقضان حقوق بشر عنوان کرد و گفت: سران کشورهای غربی و حامیان اسرائیل بی پرده و با صراحت از این رژیم جعلی و جنایتکار حمایت می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آغاز سال تحصیلی هم اشاره کرد و گفت: برای کودکان و نوجوانانی که آینده ساز ایران اسلامی هستند در زمینه آموزش و پروش هرچه هزینه کنیم سرمایه گذاری است

خطیب جمعه کیش با اشاره به روز شعر وادب پارسی و گرامیداشت استاد شهریار از این شاعر توانمند کشورمان به نیکی یاد کرد.

وی همچنین میلاد فرخنده امام هادی (ع) را تبریک گفت و به بهره گیری از سیره امامان معصوم تاکید کرد.