جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

معرفی واقعی جزیره زمینه ساز رونق پایدار کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی واقعی جزیره زمینه ساز رونق پایدار کیش

دانلود

امام جمعه اهل سنت کیش گفت: معرفی واقعی کیش زمینه ساز رونق پایدار جزیره می‌شود

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، امام جمعه اهل سنت در دیدار نوروزی با مدیران صدا و سیمای مرکز کیش با تاکید بر نقش سازنده رسانه ملی در معرفی توانمندی های مناطق مختلف کشور گفت: معرفی واقعی و درست جزیره کیش زمینه ساز رونق پایدار جزیره و افزایش حضور مسافران داخلی و خارجی می شود.
شیخ یعقوب شمس افزود:  جزیره کیش با حضور اقوام و فرهنگ های مختلف به منطقه ای خاص در کشور تبدیل شده است که با اتحاد و همدلی نمونه ای مثال زدنی از وفاق و همدلی است که توسعه جزیره کیش مرهون این موضوع است.
وی با بیان اینکه رسانه ملی نقش پررنگی در رونق اقتصادی کیش دارد گفت: انتظار می رود صدا و سیما با معرفی فرصت ها و جاذبه های جزیره کیش زمینه ی حضور مسافران و جلوگیری از خروج ارز از کشور را بیش از پیش دنبال کند.
امام جمعه اهل سنت جزیره از مسوولان خواست تا با تبلیغات منفی که علیه کیش به ویژه در زمان هایی که ورود مسافر به جزیره افزایش می یابد مقابله کرده و زمینه های بروز این تبلیغات منفی را هم شناسایی و مدیریت کنند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش هم در این دیدار، با تاکید بر اینکه جزیره کیش ایران کوچکی است که فرصت های بسیاری را پیش روی مسوولان و رسانه ها قرار داده است گفت: یکی از رسالت های برنامه سازی در رسانه ملی توجه ویژه به ظرفیت های فرهنگی، قومیتی و طبیعی هر منطقه است.
علیرضا نجابت افزود: اتحاد، یکدلی و آرامش موجود در جزیره کیش حاصل همین تعامل سازنده مردم و مسوولانی است که در عین تفاوت های فرهنگی و قومیتی، توانسته اند توسعه کیش را شتاب بخشند.
وی گفت: امسال یکی از محورهای اصلی برنامه سازان صدا و سیمای مرکز کیش برنامه سازی در خصوص جاذبه های طبیعی جزیره کیش است و در همین راستا اجرای برنامه های زنده با حضور مستقیم مردم در اماکن مختلف جزیره و بازارها در دستور کار قرار گرفته است.