جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

معرفی نفرات برتر مسابقات کراس فیت در کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی نفرات برتر مسابقات کراس فیت در کیش

معرفی نفرات برتر مسابقات کراس فیت در کیش

مسابقات کراس فیت کیش با معرفی نفرات برتر در دسته‌های حرفه‌ای و مبتدی، به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، مرحله پایانی مسابقات کراس فیت در بخش‌های  دو و دوچرخه سواری، شنا و وزنه برداری در آوای خلیج فارس، چمن مجموعه المپیک، پیست دو و میدانی، و مجموعه مارینا، با حضور ۷ داور و یک سر داور در دو نوبت برگزار شد و ورزشکاران با هم به رقابت پرداختند.
در پایان در دسته حرفه‌ای علی طاهری از زنجان مقام نخست، سینا محقق از تهران مقام دوم و پوریا محمدی از تهران مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.
در دسته مبتدی علی شهابی از تهران، شایان کاشانی از تهران و مجید کرم زاده از جزیره کیش به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم این مسابقات را از آن خود کردند.
این مسابقات زیر نظر مرتضی صداقت تنها دارنده مسابقه کراس فیت گیمز آمریکا به عنوان کادر فنی و مرتضی کاشانی مربی و مدرس رشته کراس فیت برگزارشد.
مرتضی کاشانی مربی و مدرس رشته کراس فیت با اشاره به حضور ۴۰۰ ورزشکار در دسته حرفه‌ای مرحله پایانی مسابقات کراس فیت که برای نخستین بار به صورت آنلاین در اواخر دی سال گذشته برگزار شد، افزود: در این مسابقات پس ار رقابت ورزشکاران در مجموع ۷۰ ورزشکار در دسته حرفه‌ای و ۵۰ ورزشکار در دسته مبتدی مشخص شدند و قرار بود ورزشکاران در ۱۷ و ۱۸ اسفند در جزیره کیش به مدت دو روز با هم رقابت کنند، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام مسابقات جهان لغو شد.
وی تصریح کرد: تیم فنی کراس فیت تصمیم گرفت مسابقات را مجدد به صورت آنلاین برگزار کند و پس از برگزاری این مسابقات ۵۰ تیم مبتدی و ۷۰ تیم حرفه‌ای از یکم تا سوم بهمن در رشته کراس فیت ارزیابی و نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند.
این مسابقات زیر نظر کمیته کراس فیت کیش با همکاری کمیته کراس فیت کشوری و با حمایت ورزش همگانی کشور و موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش برگزار شد.
جوایز نقدی در دسته حرفه‌ای برای مقام نخست تا سوم به ترتیب ۱۰، ۵ و ۳ میلیون و در دسته مبتدیان برای مقام نخست تا سوم به ترتیب ۵، ۳ و ۲ میلیون تومان بود.