حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۸

معرفی نفرات برتر مسابقات نجات غریق ساحلی و استخر قهرمانی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی نفرات برتر مسابقات نجات غریق ساحلی و استخر قهرمانی کشور

دانلود

نفرات برتر مسابقات نجات غریق ساحلی و استخر قهرمانی کشور به میزبانی جزیره کیش معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش ، در این دوره از رقابت ها، بخش مسابقات ساحلی در 3 بخش پرچم ، 90 متر سرعت انفرادی و 4 در 90 متر تیمی برگزار شد.
در بخش 4 در 90 متر، تیم خراسان رضوی (صادقی، قاسمی طوس، قنبرزاده، کاشف تبریزیان) عنوان نخست را کسب کرد، تیم هرمزگان (ارتنگ، آشوبی، نجفی، درویشی) در جایگاه دوم ایستاد و تیم بوشهر (برازجانی، دریایی نژاد،قائد زاده، برازجانی) هم مدال برنز را از آن خود کرد.
در بخش 90 متر سرعت در ساحل، فرشاد ادواری از استان البرز به عنوان نخست دست یافت، رضا قاسمی از استان تهران دوم شد و سید رضا کاشف تبریزیان از خراسان رضوی جایگاه سوم را بدست آورد.
 در بخش پرچم در ساحل هم میلاد برازجانی از بوشهر جایگاه نخست را به خود اختصاص داد، رضا قاسمی از تهران دوم شد و فرشاد ادواری از استان البرز عنوان سوم را بدست آورد.
اما رقابت های نجات غریق بخش استخر هم در پنج ماده 50 متر حمل آدمک با تیوب و پای غواصی، 100 متر حمل ادمک با پای غواصی، 200 متر با مانع، 4 در 25 متر حمل آدمک و بالاخره پرتاب طناب برگزار شد.
در ماده 50 متر حمل آدمک با تیوب و پای غواصی، بهشاد علیزاده از مازندران، پوریا شفیعی از البرز و پدرام مالدار از توابع تهران به ترتیب در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
در ماده 100 متر حمل ادمک با پای غواصی، خشایار حسینیان از البرز، بهشاد علیزاده از مازندران و پوریا مالدار اول تا سوم شدند.
در 200 متر با مانع، امیرعباس امراللهی از توابع تهران، سعید آشتیانی از تهران و احسان شفائیان از البرز به ترتیب صاحب عناوین برتر شدند.
در ماده 4 در 25 متر حمل آدمک، تیم های تهران، البرز و فارس به ترتیب جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.
در ماده پرتاب طناب تیم های بوشهر، خراسان رضوی و کردستان به ترتیب اول تا سوم شدند.
و بالاخره در مجموع امتیازات تیمی هم تیم های تهران، البرز و توابع تهران جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.
بر اساس اعلام فدراسیون نجات غریق، 15 تا 20 نفر به صورت جداگانه در بخش استخر و ساحلی به تیم ملی دعوت می شوند ودر نهایت با انتخاب کمیته فنی ، برترین افراد برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان پس از برگزاری 5 تا 6 اردوی آمادگی مشخص می شوند.
مسابقات نجات غریق قهرمانی جهان آبان ماه امسال در استرالیا برگزار خواهد شد.
مسابقات نجات غریق ساحلی و استخر قهرمانی کشور با حضور 300 نفر از ورزشكاران کشور در جزيره كيش برگزار شد.