جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم موج کیش - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم موج کیش

معرفی اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره بین‌المللی فیلم موج کیش

اعضای شورای سیاستگذاری چهارمین دوره جشنواره بین المللی فیلم موج کیش معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش و به نقل از روابط عمومی جشنواره، سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اهمیت رعایت کیفیت حداکثری این رویداد گفت: در این دوره درصدد هستیم با تکیه بر تجربه و دانش فیلمسازان آگاه در عرصه فیلم کوتاه در عرصه ملی و بین المللی مباحث مربوط به موضوعات جشنواره شامل سفر و گردشگری و موضوع ویژه دریا در حوزه گردشگری، گام موثری برداریم.

وی افزود: همچنین در نظر داریم در چهارمین دوره برگزاری با اجرای متفاوتی از جشنواره و با رعایت کامل دستوراعلمل های بهداشتی، پذیرای مهمانان در اختتامیه این جشنواره باشیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش افزود: دوره سوم جشنواره فیلم «موج» کیش، در مجموع توانست تجربه‌ای توأم با توفیق و رضایت مخاطبان را به ارمغان آورد و این وظیفه برگزارکنندگان این رویداد را در دوره چهارم سنگین‌تر می‌کند.

وی تاکید کرد: ادامه فعالیت دبیرخانه جشنواره پس از برگزاری مراسم اختتامیه، یکی از ملزومات است و مصوب شد این دبیرخانه در تمام روز‌های سال، فعال و پویا باشد.

پورعلی با تاکید بر اینکه هدف از تمام جشنواره‌های منطقه آزاد کیش درنهایت کمک به اهداف توسعه منطقه است، سفر، گردشگری و به‌ویژه نگاه به قابلیت‌ها، زیبایی‌ها و اهمیت دریا را همچنان موضوع محوری جشنواره فیلم «موج» کیش عنوان کرد.

رضا اردلان رییس چهارمین جشنواره بین المللی فیلم موج کیش نیز گفت: در مقطع کنونی نگاه خلاقانه و ظریف فیلمسازان به مقوله سفر و دریا می‌تواند دریچه‌های جدیدی را روی گردشگری بگشاید و تجربه جدیدی فرا روی آیندگان قرار دهد.
چهارمین جشنواره فیلم موج کیش در قالب فیلم کوتاه بهمن‌ امسال با حضور فیلم‌های ایرانی و خارجی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جزیره کیش برگزار خواهد شد.